Raksts no Puaro.lv

20. septembris (2012) 11:20

Anmary, Antra Stafecka un Šomase mācīs jaunos talantus

Kristaps Bergs, Puaro.lv un publicitātes foto

Otrdienas vakarā durvis jaunajai sezonai vērusi mūzikas, aktiermākslas un horeogrāfijas studija “Zvaigžņu sala”. Tajā savās profesionālajās prasmēs ar jaunajiem talantiem dalīsies dziedātājas Madara Celma, Liene Šomase, Anmary, Antra Stafecka, Rūta Dūduma un Ginta Ēķe – Krievkalna, kā arī aktieri Anna Šteina un Dainis Gaidelis, kā arī horeogrāfe Inga Raudinga.

Studijas mērķis ir izaudzināt jaunu, daudzsološu Latvijas jauno skatuves mākslinieku paaudzi. Pedagogi sola ar profesionālu skatījumu, pieredzi un izdomu strādājot un mācot jaunos, topošos skatuves māksliniekus, palīdzēt tiem sevi apliecināt un pilnveidoties mākslinieciskajā darbībā – veicinot bērnu un jauniešu vokāla, horeogrāfijas un aktiermeistarības spēju attīstību.

Studijas pārstāvji mūziķa un komponista Kristapa Krievkalna vadībā organizēs tās dalībnieku piedalīšanos dažādos festivālos, konkursos, televīzijas projektos, uzvedumos visā Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī sniegs iespēju reizi mēnesī apmeklēt bezmaksas vieslekciju, tiekoties un iepazīstoties ar kādu vadošo Latvijas izklaides industrijas pārstāvi. Studijas dalībnieki ik pavasari koncertēs Latvijas pilsētās, bet ziemā piedalīsies muzikālos iestudējumos kopā ar Latvijā atzītiem dziedātājiem un aktieriem.

Nākošā gada pavasarī gaidāma arī studijas audzēkņu koncertturneja kopā ar dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu aptuveni trīsdesmit Latvijas skolās.