Raksts no Puaro.lv

23. septembris (2012) 12:00

Parisa Hiltone nonākusi homoseksualitātes skandālā

GettyImages.com

Pirms kāda laika sabiedrībai publiskota taksometrā ierakstīta telefona saruna, kurā skandalozā Hiltonu dinastijas mantiniece Parisa Hiltone nicinoši izteikusies par homoseksuāļiem. Nu slavenā blondīne neērto situāciju, kurā nokļuvusi pašas neuzmanības dēļ, visiem spēkiem cenšas vērst par labu.

Telefona sarunā dzirdami tādi Hiltones izteicieni kā „homoseksuāļi ir pretīgi” un „geji ir izvirtušākie cilvēki pasaulē (..) lielākajai daļai no tiem, visticamāk, ir AIDS”.

Uzzinot par sarunas publiskošanu, Parisa uzrakstījusi atvainošanās vēstuli Amerikas Homoseksuālistu apvienībai, kurā paudusi nu jau pavisam citu viedokli: „Mani tuvinieki un draugi var apliecināt, ka esmu kaislīga homoseksuāļu apvienības un tās locekļu tiesību aizstāve. Esmu ļoti apbēdināta, ka ar saviem izteicieniem sarūgtināju savus draugus un fanus, viņu ģimenes.”

„Ierakstā dzirdams, kā sazvanos ar kādu no saviem draugiem – gejiem, un sarunā minētie apgalvojumi nekādā veidā nav attiecināmi uz visu homoseksuālistu kopienu. Nav vārdos izsakāms, cik ļoti nožēloju savus vārdus un cik ļoti vēlētos tos ņemt atpakaļ. HIV un AIDS var skart ikvienu – gan tradicionāli orientētu, gan homoseksuālu personu, gan sievietes, gan vīriešus. Šis temats man ir ļoti tuvs un ar izteicieniem par to nevajadzētu „mētāties” ikdienišķā sarunā,” raksta Hiltone.

Vēstules noslēgumā Parisa uzsver arī draudzīgās jūtas, kas viņu vieno ar homoseksuāliem cilvēkiem: „Homoseksuālie cilvēki manu draugu lokā ir spēcīgākās un brīnišķīgākās personības. Neviens nekad dzīvē nedrīkstētu tikt aizskarts vai atraidīts savas seksuālās orientācijas dēļ. Nevienam nekad un nekādos apstākļos nevajadzētu iet tam cauri.”

„Es vēlreiz no sirds atvainojos ikvienam, kuru aizskāru, un jūtos patiešām briesmīgi. Es ceru, ka mana atvainošanās tiks pieņemta, jo šī saruna neatspoguļo to, kas esmu, un to, ko jūtu. Paldies par minūti, ko veltījāt, lai izlasītu šo, es jūs mīlu!” piebilst Hiltone.