Raksts no Puaro.lv

6. decembris (2013) 10:40

Par Sokolova krievu ruleti interesējas policija

Ekrānuzņēmums

Par šīs nedēļas TV naglu kļuvis raidījums „Gandrīz ideālas vakariņas” ar erotisko foto meistara Aleksandra Sokolova piedalīšanos. Saviem ciemiņiem viņš bija sarūpējis ne vien neparastu maltīti, bet arī asinis stindzinošu izklaidi – pavisam īstu krievu ruleti. Izrādās, līdz pat pēdējam brīdim namatēvs nezināja, ka lode revolverī nemaz nav īsta!
 
„Vislielākais uztraukums man bija par vakara atrakciju. Es nezināju, ka tā vienīgā patrona, kura tur bija ierocī, ir gāzes vai tikai skaņas. Es to nezināju līdz pat pēdējam brīdim. Pirms atnāca viesi, kopā ar filmēšanas grupu ātri mēģinājām sameklēt internetā kaut ko par šo lodi,” filmēšanas aizkulises atklāj fotogrāfs. „Šāviena skaņa bija tik skaļa, ka vēl divas dienas man ausīs džinkstēja. Vakar man zvanīja cilvēks no policijas un prasīja, kas tas bija par ieroci. Es pēc tam pagooglēju to telefona numuru – tiešām no policijas.”
 
Arī par vakara galveno maltīti Sokolovam esot bijušas vairākas idejas. „Gribēju izjaukt lubrikanta pudeli un ieliet tur šķidro cukura sīrupu. Bet šo pudeli nav tik vienkārši atvērt un Rimi nebija caurspīdīga sīrupa. Tad es pakonsultējos ar zinošiem cilvēkiem un uzzināju, ka lubrikants tā radīts, ka var veselu krūzi izdzert un nekas nebūs. Pat slikti nepaliks. Tad es uzmanīgi izlasīju internetā visu, ko var atrast par konkrēti šī lubrikanta sastāvu un biju pilnīgi mierīgs, ka nekas slikts no tā nesanāks. Man personīgi tā nebija pirmā reize. Pirms kādiem trim gadiem, kad man nebija nekā, ko pārliet plombīram, es pats lepnā vienatnē apēdu tādu desertu,” stāsta mākslinieks.
 
Arī pašiem viesiem izdevās pārgalvīgo fotogrāfu pārsteigt. „Kad Vanesa apēda kukaini, tas man bija pārsteigums. Es to neplānoju un negaidīju. Tāpēc mans lēmums arī to pagaršot bija spontāns. Pirms tam es nekad neesmu ēdis konservētus kukaiņus. Bet nebija nekas šausmīgs – pēc garšas un smaržas kā konservēta, mazliet sausa kukurūza.”
 
Uzņemot viesus, Sokolovs bija parūpējies par izteikti reliģisku interjeru, tomēr izrādās, ka viņš pats ir ateists. „Droši varu smieties un jokot par reliģiju. Man patīk, kā vizuāli izskatās pareizticīgo baznīcas interjers, tāpēc pasūtīju tipogrāfijā milzīgus plakātus ar ikonām. Vienlaikus dega apmēram 150 sveču. Tas radīja reālu karstumu. Kamēr filmējām, logs visu laiku bija vaļā.”