Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 12. jūnijs (2013) 09:19

Par resnu modei? Roberto Cavalli Bejonsi „fotošopē” līdz nepazīšanai FOTO

Thesun.co.uk

Dziedātāja Bejonse (Beyonce) allaž izcēlusies ne tikai ar savu spēcīgo vokālu, bet arī sievišķīgajām ķermeņa aprisēm. Lai arī līdz šim dažādiem pasaulslaveniem zīmoliem, nolīgstot popdīvu reklāmas kampaņām, viņas neatbilstība šķietamajiem skaistuma standartiem nav traucējusi, itāļu modes nams Roberto Cavalli nolēmuši Bejonsi „fotošopēt” līdz nepazīšanai.

Nesen slavenais zīmols īpaši dziedātājas vajadzībām radīja burvīgu piesātinātu krāsu vakarkleitu, ko Bejonse prezentēja kādā no savas koncertturnejas Mrs. Carter Show World Tour priekšnesumiem. Lai arī kleita uz 31 gadus vecās mākslinieces auguma izskatījās vairāk nekā satriecoši, pats modes nams ar to, šķiet, nebija apmierināts.

Otrdien Roberto Cavalli medijiem izsūtīja preses relīzi un kleitas reklāmas materiālus, kuros Bejonsi pārveidojuši līdz nepazīšanai. Turklāt uzskates materiāli bija nevis ar roku zīmētas skices, bet gan pavisam reālas dziedātājas fotogrāfijas „fotošopētā” versija.

Pati dziedātāja situāciju vēl nav komentējusi, tomēr fani pauž sašutumu. „Kāpēc zīmoli spiež sievietes ievērot noteiktus skaistuma standartus, kas lielākajai daļai cilvēku nemaz nešķiet pievilcīgi?!” – prāto fani.