Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 7. marts (2013) 12:42

Paģiru trešās daļas filmēšanas laukumā iet jautri! FOTO

Dailymail.co.uk

Kamēr mums atliek vien nepacietībā gaidīt nepārspējamās komēdijas „Paģiras” trešās daļas iznākšanu, aktieri un filmēšanas komanda šķiet nesteidzamies. Viņi labprāt izbauda komēdijas uzņemšanas procesu – jautrība filmēšanas laukumā sit augstu vilni!

FOTOGALERIJA.

Ekrāna partneri – viens no pasaules seksīgākajiem vīriešiem Bredlijs Kūpers (Bradley Cooper) un viņa kolēģis Zeks Galifianakis (Zach Galifianakis) – filmēšanās starplaikus izmanto, lai mērotos spēkiem. Arī filmas producentam un direktoram šī aina šķiet uzjautrinoša.


Abus aktierus vieno ne tikai izkoptā humora izjūta, bet arī braucamrīku izvēle – uz Losandželosā notiekošo filmēšanu abi ieradās divriteņu spēkratu mugurā. Tiesa gan, Kūpera braucamais ir krietni vien jaudīgāks un iespaidīgāks.

„Mums ir diezgan skaidra ideja par gala rezultātu. Katrā ziņā jaunās filmas formāts nebūs tāds pats, kā iepriekšējos projektos,” atklāj filmas direktors Tods Filips (Todd Phillips). „Trešā daļa būs noslēdzošā. Ideja pagaidām ir tikai manā galvā, neesmu to pārrunājis pat ar aktieriem.”