Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 26. jūlijs (2013) 12:19

Ozols stāsta par savām grūpijām un to, kā pelna naudu VIDEO

Ekrānuzņēmums

Kā ierasts, trešdienu rītos humorista Ufo dibinātajā radio Boom FM rosās aktieris Artuss Kaimiņš, kurš savā raidījumā „Suņu būda” cenšas uz skandālu izprovocēt sabiedrībā zināmas personas. Šoreiz pie viņa studijā viesojās agrāk tik populārais repa mākslinieks Ozols jeb Ģirts Rozentāls.

„Lūdzu, piedod, ja tevi nosaukšu par Ozolu, jo ar tavu mūziku esmu uzaudzis,” ar negaidītiem glaimiem raidījumu iesāk Kaimiņš pēc tam, kad Ozols viņu palūdz saukt vienkārši par Ģirtu. Pēc tam aktieris nolemj reperim izkratīt sirdi par Latvijas mūzikas – un tieši hip hopa – kvalitāti. Kaimiņš pagūst pasmieties ne tikai par Lauri Reiniku, bet nievājoši izsakās arī par grupām Musiqq,  Bermudu Divstūri, reperi Gačo un daudziem citiem māksliniekiem, kuri šobrīd gozējas Latvijas mūzikas topu augšgalā.

Mazliet aprunājies ar Ozolu, Kaimiņš tomēr cenšas uzturēt raidījumu iepriekšēja līmenī, ik pa laikam reperim uzdodot pa kādam provokatīvam jautājumam, tomēr ierasti kašķīgais Ozols uz to „nepavilkās”.

„Klausies, kā tu nopelni naudu?” – iztaujāja Kaimiņš. „Vai taisnība, ka tavus veikalus izsaimniekoja paša darbinieki? Tev grūpijas ir? Cik gadu bija jaunākajai meitenei, ar kuru tu pārgulēji? – Ozols tika „apbērts" ar jautājumu gūzmu.

Noskatoties video, uzzināsiet, kā reperis izkļuva no šīs kutelīgās situācijas.