Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 18. janvāris (2013) 12:42

Oskars Deigelis izdod jau pirms 12 gadiem sarakstītu dziesmu VIDEO

Publicitātes

„Par ticību un cerību”- tieši tā saucas otrais singls no dziedātāja un dziesmu autora Oskara Deigeļa topošā kristīgās mūzikas albuma „Izglābts”. Dziesma sarakstīta pirms vairāk kā 12 gadiem – Oskaram tad bija vien 7 gadiņi.

„Albums būs ļoti krāsains un skanējuma ziņā daudzveidīgs. Tas būs dažādu mūzikas žanru mikslis. Praktiski katra dziesma būs ar savu noskaņu, vēstījumu un sajūtām. Pašlaik norit darbi pie albuma miksēšanas un māsterēšanas. Pavisam drīzi tas ieraudzīs dienas gaismu,” sola Oskars.

„Mūzikai ir ļoti liels spēks. Mūsdienās, kad lielākā daļa popmūzikas sevī nes pilnīgi greizu un ačgārnu uztveri par to, kas ir dzīve un kā tā būtu jādzīvo, es sapratu, ka negribu būt daļa no tā visa. Lai gan es agrāk arī nedziedāju par amorālām lietām, tomēr tas, ko es tad saucu, piemēram, par mīlestību, manā uztverē ir krietni mainījies. Varu teikt to, ka tieši tagad es dziedu par Mīlestību, vārda vistiešākajā nozīmē.”

Jaunajai dziesmai tapis arī videoklips, kuru filmējis un veidojis viens no Latvijas talantīgākajiem klipmeikeriem Jānis Jēkabsons (Tumba TV). Albumu „Izglābts” plānots izdot tuvākajā laikā un tajā tiks iekļautas 11 kompozīcijas latviešu valodā. Oskars pats to sauc par urbāno gospeli, kas sevī ietver gan klasisko popu, gan R’n’B, gan Dance, gan Pop Rock un citus mūzikas stilus.