Raksts no Puaro.lv

7. septembris (2013) 10:31

One Direction 20 gadus vecais dziedātājs Ziemassvētkos plāno kāzas. Ar ko?

Bulls Press

Lai arī tīņu grupas One Direction mūziķu ikdiena ir noslogota koncertos un dažādās pirmizrādēs, dziedātāji velti laiku nekavē arī privātajā dzīvē. Neraugoties uz saspringto grafiku, dziedātājs Zeins Meiliks (Zayn Malik) ne tikai pamanījies atrast savu otru pusīti, bet jau Ziemassvētkos plāno iestūrēt laulības ostā. Kura ir šī laimīgā? Jāpiebilst, ka One Direction dalībnieki ir vieni no bagātākajiem pusaudžiem visā Lielbritānijā.

Izrādās, dziedātāja sirdi laupījusi grupas „Little Mix” dziedātāja Perija Edvardsa (Perrie Edwards). Abi jaunieši ir vien 20 gadus veci, bet mēļo, ka pirms pāris nedēļām balodīši saderinājušies. Turklāt arī līdz kāzām nebūs ilgi jāgaida – jau gada nogalē, ap Ziemassvētkiem, viņi iestūrēšot laulības ostā.


Līdz tam laikam pāris, visticamāk, viens otru neredzēs vai arī tam atliks pavisam maz laika, jo visi Meiliks kopā ar saviem grupas biedriem dosies koncerttūrē pa Austrāliju un Jaunzēlandi.

„Sākotnēji viņi plānoja, ka varētu apprecēties kaut kad laika periodā līdz maija, bet nu vēlas to izdarīt pēc iespējas ātrāk,” intervijā ārzemju medijiem atklājusi kāda pārim tuva persona.