Raksts no Puaro.lv

15. augusts (2013) 09:30

Neticēsit – viņai ir 54 gadi! Kur skaistuma noslēpums? FOTO

Dailymail

„Laimīgā sieviete šajā fotogrāfijā esmu es. Tagad varat mēģināt uzminēt manu vecumu. Varat necensties man glaimot. Līdz šim reti kurš man ir devis vecumu kaut tuvu 40 gadiem. Lielākā daļa parasti min, ka man varētu būt nedaudz zem 35, kaut arī nereti apkārtējie domā, ka esmu vēl jaunāka. Man ir 54,” atklāj divu bērnu māmiņa Kima Karillo.

„Vēl gan nebūtu korekti mani dēvēt par vecmāmiņu, lai arī tālu no šī titula neesmu. Man ir 25 gadus veca meita un 23 gadus vecs dēls. Nekad neesmu taisījusi plastiskās operācijas, potējusi botoksu, griezusi vai pievilkusi. Viss, ko redzat, nāk no mana organisma iekšienes,” viņa stāsta.„Pusaudžu gados biju diezgan drukna – man bija masīvas rokas un kājas. Pēc pirmā bērna mans augums mainījās. Kopš otrā bērna piedzimšanas man ir izdevies saglabāt to pašu izmēru. Kā es to daru? Lai izskatītos jauni no ārienes, tādai ir jābūt iekšēji. Nevajag censties salabot plaisas finierī ar papīru,” pamāca Kima.

„Tā vietā lai konsultētos ar ķirurgu, es savu naudu iztērēju lietderīgi, dodoties pie dietologa. Balstoties tieši uz mana organisma īpašībām, ārsts sastādīja dienas ēdienkarti. Ik dienu ēdu daudz olbaltumvielu, piemēram, vistas gaļu vai zivis, kā arī dārzeņus. Cenšos uzturā lietot tikai organisko pārtiku.”

„Protams, neiztikt arī bez fiziskām aktivitātēm. Mana vecuma sievietēm ļoti palīdz joga un pilates. Es personīgi esmu iecienījusi arī pastaigas. Vīrs man uzdāvināja šokolādes krāsas labradoru Beiliju, kuru vedu stundu garās pastaigās divas reizes dienā.”

„Un vēl kas – neaizmirstiet par regulāru seksu! Sievietēm menopauzes laikā ir tendence aizmirst par seksu, tāpēc ir svarīgi uzturēt kontaktu ar savu partneri,” viņa iesaka.