Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 26. janvāris (2013) 11:58

Negaidīti! Halivelas jaunais draugs jau ir precējies ar modeli

Dailymail.co.uk

Nesen bijusī spicā meiča Džerija Halivela (Geri Halliwell) izgāja sabiedrībā ar savu jauno mīļoto - krievu miljonāru Antonu Kaszubovski (Anton Kaszubowski). Tas, protams, izraisīja plašu ažiotāžu presē, jo īpaši tādēļ, ka jau kopš karjeras pirmsākumiem dziedātājai savu privāto dzīvi izdevies noslēpt. Šķiet, tikpat prasmīgs ir arī viņas jaunais draugs.

Izrādās, 38 gadus vecais misters Kaszubovskis jau ir precējies ar 33 gadus veco krievu modeli un dejotāju Zorinu Aizenštatu. Lai arī uzņēmēja draugi apgalvo, ka viņa un Zorinas attiecības pajukušas jau pērn, ar laulības šķiršanu pāris nesteidzas.

Vienīgā pieejamā Zorinas bilde internetā


„Kopš šķiršanās viņam ir bijušas ļoti daudzas meitenes, bet es personīgi esmu saticis vien pāris,” stāsta uzņēmēja māte Brinala Brauna (Brinal Brown). Kaszubovskis ir piedzimis un uzaudzis Londonā.

Tikpat noslēpumains ir arī miljonāra bizness, kas saistīts ar online kazino un kādu konsultāciju uzņēmumu ar nosaukumu „Greenlaw”.

Halivelas draugi atklājuši, ka 40 gadus vecā dziedātāja ar Kaszubovskis iepazinās neilgi pirms Ziemassvētkiem, kopīgu draugu ballītē. „Džerija zina, ka viņš joprojām ir precējies. Viņa vienkārši nevēlējās, lai visi domā, ka viņš ir no tiem, kas krāpj sievas,” apgalvo dziedātājas draugi.