Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 13. jūnijs (2013) 09:16

Mūziķi nosvin jaunā šlāgermūzikas raidījuma Laternu stundā atklāšanu FOTO

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Jau no 29.jūnija pie kanāla LNT skatītājiem ik sestdienas vakaru ieradīsies jauns muzikāli izklaidējošs šlāgermūzikas raidījums Laternu stundā. Ik sestdienas vakaru pie raidījuma vadītāja un namatēva Roberta Ošiņa ciemos nāks Latvijā zināmas un iemīļotas grupas. Raidījuma atklāšanas vakarā Laternu stundā viesosies grupa Apvedceļš. Ik reizi ciemiņus Ošiņam palīdzes uzņemt un iztaujāt kāda šlāgera mūzikas stila pārstāve.

Trešdienas pēcpusdienas kultūras bārā ar tādu pašu nosaukumu - Laternu stundā – pulcējās raidījuma vadītāji un tā viesi, lai kopā nosvinētu pārraides nonākšanu pie skatītājiem. Gardas uzkodas, dzērieni un, protams, kantrī mūzika – tas viss priecēja svinību viesus.

FOTOGALERIJA.

Pirmajā svētku reizē, 29.jūnija vakarā, raidījuma vadītāja Roberta Ošiņa pavadone būs Latvijas kantrī dziedātāja Linita. Turpmākajos sestdienu vakaros raidījumā Laternu stundā viesosies grupas kā Klaidonis, Sestā jūdze, Dakota, Bruģis un daudzas citas. Vadītāju ampluā LNT skatītāji sastaps Inetu Rudzīti, Vitu Balčunaiti, Lieni Šomasi, Santu Kasparsoni un daudzas citas Latvijā labi zināmas dāmas. Raidījuma vadītājs R.Ošiņš kopā ar savu viešņu ielūkosies ne tikai mākslinieku muzikālajā dzīvē, bet arī aizkulisēs un sadzīvē. Raidījuma Laternu stundā laikā būs iespējams dzirdēt un redzēt mūziķu jaunākās un populārākās dziesmas. Ik sestdienas vakaru Latvijas Radio2 programmu vadītājs skatītājiem atklās 10 nedēļas populārākās dziesmas no jaunā raidījuma Amigo Dzintara dziesmas.

„Man ir liels prieks piedalīties šajā televīzijas projektā! Vēl jo vairāk priecājos par jaunas pieredzes iegūšanu, jo līdz šim esmu bijis vairāk aizkadra vadītājs un runātājs. Tas ir darbs, kad ne tikai balsij jābūt formā, bet arī jāpiedomā pie tā, kā izskatos. Raidījumu tapšanas gaitā ceru satikties ar daudziem vēl neiepazītiem latviešu muzikantiem, kā arī atkal redzēties ar jau zināmiem māksliniekiem un izpildītājiem,” stāsta Ošiņš.