Raksts no Puaro.lv

19. septembris (2012) 10:40

Moto kaskadieris Rozītis veic dzīvībai bīstamus trikus ar sievu viņas vārdadienā

Dominas publicitātes foto

Aizvadītajā sestdienā, 15. septembrī, pie tirdzniecības centra Domina Shooping Vīriešu dienas ietvaros bija iespēja satikties un vērot moto kaskadiera, Stuntfighters dalībnieka Jāņa Rozīša priekšnesumu, kur pusi no trikiem veica viņa sieva Sandra Rozīte.

Moto kaskadieris Jānis Rozītis nebaidījās veikt pārdrošus priekšnesumus uz sava Honda šosejas tipa motocikla skatītāju ielenkumā. Lielāko pārsteigumu skatītājiem sagādāja šova brīdis, kad uz motocikla sēdās viņa sieva Sandra, kuru Jānis priekšnesuma laikā vairākas reizes pakļāva dzīvībai bīstamiem momentiem. Sportista pieredze viņu nepievīla.

Jānis un Sandra trenējas kopā, un, kā redzams, lieliski saprotas un jūt viens otru, demonstrējot Holivudas kaskadieru cienīgus trikus. Jāmin, ka publika bija ļoti atsaucīga un iemīļoja šo trako pāri, kas, pat neraugoties uz lietaino laiku un slapjo asfaltu, veica iepriekš neredzētus paņēmienus, demonstrējot profesionalitāti un izcilu fizisko sagatavotību. 


Tikmēr  atraktīvā autosportiste Karlīne Štāle ar savu Radical automašīnu pārliecinoši pierādīja, ka ne vienmēr labākie auto braucēji ir vīrieši. Sievišķīgi un laiski Karlīne kopā ar Playboy zaķiem pozēja fotogrāfam un izrādīja profesionālas iemaņas pat ātrāko spēkratu savaldīšanā. Karlīne ir viena no atraktīvākajām un pievilcīgākajām Latvijas sportistēm, kura sasniegusi augstu klasi un eleganci gan trasē, gan arī ārpus tās.


Vīriešu dienas ietvaros tirdzniecības centrā Domina Shopping notika arī fotogrāfa Aleksandra Sokolova darbu izstāde – pirmā mākslinieka izstāde, kurā ikviens varēja iepazīties ar vairāk nekā 10 fotogrāfa darbiem no dažādām kolekcijām - Beauty Fish, kurā Aleksandrs iemūžinājis sabiedrībā zināmas dāmas, Erotika - Motopower, kurā varēja pārliecināties par sieviešu un motociklu lielisko harmoniju, kā arī kolekciju „Ideālās sievietes etalons”, kurā atainotas atlētiskas sievietes dažādās erotiskās pozās.