Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 24. maijs (2013) 13:47

Modeles Helēnas Flanaganas krūtis „veļas” ārā no topiņa FOTO

Dailymail.co.uk

Aktrise un modele Helēna Flanagana (Helen Flanagan) zina, kā piesaistīt sev uzmanību! Lai nokļūtu bulvārpreses pirmajās lapās viņa ir gatava ne tikai izrādīt savus dabas dotumus visā to krāšņumā, bet arī... apzagt veikalu!

Ceturtdien modele apmeklēja dzīvnieku aizsardzības organizācijas PETA rīkoto pasākumu. Pēc viņa ierašanās dabas draugu uzmanība drīz vien tik novērsta, jo visu skatam pavērās kas krietni vilinošāks. Iespējams, šādu provokāciju Flanagana izvēlējās, lai novērstu uzmanību no pieaudzētajiem matiem, kam jau sen nepieciešama profilakse.

It kā ar to nebūtu gala - nesen 22 gadus vecā TV personība tika aizturēta lielveikalā, jo vēlējās no tā iznest 200 britu mārciņu vērtus apavus, par kuriem bija „aizmirsusi samaksāt”.

„Kad devos ārā no veikala, mani pēkšņi apturēja apsardze. Paskatījos uz savu iepirkumu groziņu, bet tur nez no kurienes bija uzradušies apavi! Skaidroju viņiem, ka nekad nebūtu zagusi un tā ir tikai kļūda, bet sieviete tikai attrauca: Tā viņi visi saka!” – atceras modele. Tā kā Flanagana par apaviem samaksāja, policija netika izsaukta. Ja viņa to nebūtu izdarījusi, modelei būtu liegta ieeja visos apavu veikalos Lielbritānijā piecus gadus!