Raksts no Puaro.lv

28. novembris (2012) 12:53

Milow koncerts Rīgā solās būt īpaši intīms un sirsnīgs

Publicitātes foto

Jau ceturtdien, 29. Novembrī, pirmoreiz Baltijā Rīgā koncertēs pasaulslavenais beļģu dziedātājs un komponists Milow, „Sapņu fabrikā” sniedzot akustisko koncertu „Less is More”, kur skanēs gan pasaules slavu guvuši hīti, gan senākas dziesmas, kas reti atskaņotas pēdējo gadu laikā, kā arī pavisam jauni skaņdarbi.

Milow Rīgā uzstāsies kopā ar beļģu mūziķi Tom Vanstiphout, kas apveltīts ar lielisku vokālu un ir ģitārspēles un sitamo instrumentu virtuozs. Vairums mākslinieku vēlas tikai un vienīgi vērienīgus koncertus. Milow jaunā koncerttūre „Less is More” piedāvā daudz piezemētāku pieredzi. „Dzīvojot ierobežotu resursu laikmetā, mums jārīkojas atbildīgi. Vēlos, lai mani koncerti atstāj pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi. Lai tie paliek klausītāju sirdīs,” uzsver Milow.

Plānojot Rīgas koncertu, īpaši tiek domāts par ļoti personīgas atmosfēras radīšanu – gaismu režija ir vērsta uz intimitāti, nebūs graujošu specefektu, kas varētu novērst uzmanību no kontakta ar klausītājiem, koncerta idejas pamats ir vienkāršība un personīga attieksme, kam šajā steidzīgajā gadsimtā ir īpaša vērtība. Nebūs daudzskaitlīgas ritma grupas un desmitiem bekvokālistu, dārdoša skaņa un lielas halles. Tikai vokāls un ģitāra…Koncerta īpašais viesis būs talantīgais dziedātājs un komponists Dons (īstajā vārdā Arturs Šingirejs), kas koncertam gatavo īpašu akustisko programmu, kurā būs gan jau labi pazīstamas dziesmas, gan gaidāms arī kāds pirmatskaņojums. Koncertā Dons uzstāsies kopā ar ģitāristu Mārci Auziņu.

Apmeklētājus „Sapņu fabrikā” gaidīs jau no plkst. 19.00, Dons uz skatuves kāps plkst. 20.00, savukārt Milow – plkst.21.00.

Milow (īstajā vārdā Jonathan Vandenbroeck) ir mūziķis, kas paša spēkiem ir kļuvis par vienu no Eiropas veiksmīgākajiem māksliniekiem. Milow pēdējo 3 gadu laikā sniedzis vairāk nekā 300 koncertus 20 valstīs.

Milow ir apdāvināts stāstu rakstnieks, kas apvieno akustisku folkmūziku ar mūsdienīgiem popmūzikas elementiem. Viņa lieliskā balss, fascinējošie stāsti un skatuves māksla padara viņu par vienu no izcilākajiem mūsdienu izpildītājiem. Viņa dziesmas „Ayo Technology” (50cent covers), „You and Me” (In My Pocket), „Little in the Middle” un daudz citas ik dienu skan radio un ierindojas prestižākajos mūzikas topos. Novembrī mūziķis jau sniedzis savus koncertus Krievijā, Vācijā, Spānijā, Nīderlandē, Austrijā, Itālijā un tagad viesos arī Latvijā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un internetā. To cena 15Ls.