Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 16. maijs (2012) 13:08

Miks Ozoliņš Amerikā turpina ballēties kopā ar Rihannu

Ekrānuzņēmums

Otrdienas vakarā pasaulslavenā dziedātāja, barbadosiešu skaistule Rihanna savā Twitter kontā publicējusi kādu amizantu foto.  Tajā redzams arī bijušais MTV Latvija vīdžejs, režisors Miks Ozoliņš, kurš jau labu laiku dzīvi bauda otrpus okeānam.

„Mans surogātbērns ir tur,” no sava telefona uzņemto foto paskaidrojusi Rihanna. Dziedātājas telefona zibšņiem, mēli izbāzusi un vēderu atkailinājusi, pozē kāda tumšmate. Viņai blakus atrodas mūsu pašu latvju brašulis Miks Ozoliņš. Nedaudz atstatus no abiem jauniešiem atrodas kāda pavisam dīvaina paskata sieviete ar kailām krūtīm.

Mikam blakus esošā skaistule, visticamāk, ir Rihannas bekvokāliste Kima Ince, ar kuru režisors ir pazīstams jau labu laiku. Pērnā gada nogalē Kimas Facebook albumā parādījās fotogrāfija, kurā viņi abi redzami kopā. „Vēlos, lai tu mani glāsti... pirms izd***!!!” - pie attēla toreiz bija parakstījies Miks Ozoliņš.  Seksīgā tumšmate neslēpa pārsteigumu: „Omg! (no angļu valodas - Ak, mans Dievs!).”  Bet Miks tikai nosmēja: „Es zināju, ka sapratīsi!”


Arī savā Twitter kontā Kima Ince neslēpa savas simpātijas: "Kaut kāda iemesla dēļ nespēju iemigt, domājot par dzīvo mūziku un to, kā @MiksOzolins  dzied bruņurupuču nindzjas dziesmu krievu valodā."