Raksts no Puaro.lv

27. oktobris (2012) 15:53

Miks Dukurs un Katy Tindemark prezentē fenomenālu 8000Ls vērtu VIDEOKLIPU

Kaspars Dobrovoļskis, Puaro.lv

Piektdienas vakarā ar šiku ballīti klubā Friends tuvāko draugu lokā dziedātājs Miks Dukurs atzīmēja veiksmīgu sadarbības sākumu ar jauno un talantīgo ukraiņu izcelsmes dziedātāju Katy Tindemark. Klausītāju vērtējumam nodots abu pirmais kopdarbs – singls „Never Let You Down” un tā video.

„Ar Katy iepazināmies jau pirms kāda laika ar Imagine Pictures starpniecību. Pamazām aizsākās runas par iespējamu sadarbību,” intervijā portālam Puaro.lv pastāstīja dziedātājs Miks Dukurs. „Dziesmas panākumus ir grūti prognozēt, jo tas ir pavisam kas jauns. Gan pats singls, gan klips ir ļoti savdabīgs un amerikānisks. Nevar zināt, kā cilvēki to uztvers.”

Jaunā videoklipa vizuālo risinājumu idejas autors ir Imagine Pictures režisors Andžejs Gavrišs. Pirmo reizi Latvijā klipa uzņemšanā izmantoti 3D grafikas elementi un uguns specefekti. „Filmēšana ilga trīs dienas – katru dienu pa 15 stundām. Tas man bija ļoti liels izaicinājums. Vissarežģītākā un psiholoģiski smagākā man šķita aina, kurā man bija jāizskrien cauri sienai. Lai arī zināju, ka tā ir tikai butaforija, bija nepieciešama diezgan liela saņemšanās, lai to izdarītu,” neslēpj Miks.

Gala rezultāts izdevies visai iespaidīgs – dziesmas muzikālo noskaņu lieliski papildina video specefekti. Tiesa gan, tikpat iespaidīgas bijušas klipa izmaksas, kas kopumā sastādījušas 8000 latu. Tomēr jāteic, katrs ieguldītais lats bijis tā vērts. Skatiet VIDEOGALERIJU.


Uz jaunā videoklipa prezentāciju pulcējās abu mākslinieku tuvākie draugi un radi, tostarp visa Dukuru ģimene, radio geiša Ieva Adamss un mūziķis Jānis Šmēdiņš jeb Fakts. Skatiet FOTOGALERIJU.

Neraugoties uz saspringto darbu mūzikas lauciņā, dziedātājs Miks Dukurs nu jau labu laiku uzcītīgi studē augstskolā: „Esmu nokavējies vien pāris lekcijas!” – viņš lepojas. „Tagad esmu pilnīgi drošs par to – jo vairāk dari, jo vairāki vari izdarīt. Iepriekš man bija daudz vairāk brīvā laika, bet paveicu daudz mazāk. Tagad visu savu no skolas brīvo laiku veltu darbam studijā.”

Ar Imagine Pictures komandu