Raksts no Puaro.lv

16. septembris (2013) 12:08

Miks Dukurs pametis studijas augstskolā un gatavojas izdot jaunu albumu

Puaro.lv

Pēdējo dienu drēgnie laikapstākļi apstiprina nenovēršamo rudens tuvošanos. Kamēr daudzi vēl kavējas jaukajās atmiņās par vasaras atpūtu dziedātājam Mikam Dukuram tādu nemaz nav, jo viņš savu laiku ziedojis, lai pabeigtu darbu pie otrā studijas albuma.

„Šovasar esmu daudz koncertējis visā Latvijā, kā arī paguvis ierakstīt savu otro studijas albumu. Nu atlicis izdarīt vien pāris sīkumu, kas ir patīkamākā darba daļa. Ne gluži tas pats, kas karstās vasaras dienās, kad visi draugi atpūšas pludmalē, doties uz ierakstu studiju. Bija diezgan traki! Es, protams, priecājos, ka varu nodarboties ar to, kas pašam patīk, tomēr viegli nebija. Nedēļas nogales veltīju koncertiem, bet darbadienas - darbam studijā. Dažreiz pat ierakstu telpās aizvadīju visu nakti,” intervijā portālam Puaro.lv pastāstīja mūziķis, kurš jauno veikumu plāno prezentēt jau septembra beigās.

„Rudens man nekad nav paticis. Kad redzi, ka visas vasaras terases jau sāk slēgt ciet, paliek nedaudz skumji. Šo laiku es labprāt izbaudu, dodoties atvaļinājumā, lai vēl mazliet paildzinātu vasaru,” atklāj Miks. Savu atvaļinājuma galamērķi viņš gan nolēmis paturēt noslēpumā.

Pērn dziedātājs uzsāka multimediju studijas augstskolā RISEBA, tomēr šogad nolēmis tās pamest: „Nevēlos to afišēt, bet, manuprāt, nav jēgas sevi apgrūtināt ar priekšmetiem, kas tevi nesaista. Studijas, ko biju izvēlējies, ietvēra pārāk daudz teorijas, kas manā profesijā nemaz nenoder. Tas nenozīmē, ka studijām esmu atmetis ar roku pavisam. Gluži vienkārši vēl neesmu izlēmis, ko tieši vēlos apgūt, jo manas domas nepārtraukti mainās. Vienubrīd pat apsvēru domu pievērsties teoloģijai.”

Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka dziedātājs laiku šobrīd pavada velti: „Esmu sācis apgūt ģitārspēli. Nu jau pāris mēnešus apmeklēju privātstundas. Esmu „iekustinājis” veco ģitāru, ko vecāki man uzdāvināja 12 gadu vecumā, kā arī iegādājies jaunu.”