Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 27. februāris (2013) 04:00

Midltones brālis ar kūku biznesu iedzīvojies 17 000 mārciņu parādā

Telegraph.co.uk

Kembridžas hercogienes Keitas Midltones (Kate Middleton) brālis Džeimss Midltons (James Middleton) spiests vērsties pēc palīdzības pie ģimenes pēc tam, kad pa burbuli nogājis viņa kūku bizness. Pērnā gada zaudējumi sasnieguši 17 000 britu mārciņu apmēru.

25 gadus vecais jaunietis, kura uzņēmums Nice Group nodarbojas ar maizes izstrādājumu, kūku un miltu izstrādājumu ražošanu, nu ir parādā kreditoriem vairāk nekā 32 tūkstošus mārciņu - zaudējumus nesušas arī citas viņam piederošas kompānijas. Tikmēr Džeimsa vecākiem – Kerolai un Maiklam Midltoniem (Carole, Michael Middleton) pieder interneta koncerns Party Pieces, kas ģimenes budžetu papildinājis par vairākiem miljoniem.


Midltones brālis pēc Edinburgas universitātes absolvēšanas 2006. Gadā vairākkārt mēģinājis uzsākt savu biznesu – līdz šim visi viņa pūliņi cietuši neveiksmi.

„Tas nav nekas jauns, ka pirmajos gados jaunas kompānijas nes zaudējumus,” uzskata pats jaunais biznesmenis. „Es par to šobrīd neuztraucos. Gluži pretēji – esmu sajūsmā par kompānijas pirmajiem soļiem pērnajā gadā. Šogad nāksim klajā ar jaunu produkciju, kā arī uzlabotu mājas lapu.”