Raksts no Puaro.lv

2. decembris (2013) 08:00

Meksikas prezidents atmasko Džastina Bībera melus

Bulls Press

Tīņu elks, dziedātājs Džastins Bībers (Justin Bieber) jau labu laiku uzcītīgi spodrina sava sliktā puiša tēlu. Nedienas ar paparaci, uzspļaušana fanei un dižošanās ar urinēšanu spainī – tie ir tikai daži no nedarbiem, ko populārais mūziķis paguvis sastrādāt. Nu šim sarakstam pievienojusies arī nekaunīga melošana.

„Tikko tikos ar Meksikas belīberiem [tā dziedātājs dēvē savus fanus visā pasaulē – red.], kā arī Meksikas prezidentu un viņa ģimeni. Tagad laiks šovam. 60 000 šovakar. Pirmā nakts. Mīlu,” aizvadītajā nedēļā savā mikroblogu vietnes Twitter.com kontā rakstīja Bībers.


Nu izrādījies, ka tie visi bijuši meli. Meksikas prezidents Enrike Penja Njeto (Enrique Pena Nieto) noliedz, ka jebkad ar 19 gadus veco dziedātāju būtu ticies.

„@Presidenciamx noliedz tikšanos ar dziedātāju @justinbieber,” teikts prezidenta oficiālajā Twitter.com kontā. Pēc šī ieraksta Bībers steidz labot savu kļūdu: „*Labojums. Tikos ar prezidenta ģimeni un visiem viņa draugiem privātā pasākumā. Viņi bija ļoti jauki.”