Raksts no Puaro.lv

7. septembris (2012) 11:35

Martini Latvijas kastinga uzvarētāja atgriezusies no Ibisas

Publicitātes foto

Latvijas pārstāve Marina Nečipasa atgriezusies no Ibisas, kur pavadīja nedēļu kopā ar 27 stilīgām, atraktīvām un harizmātiskām sievietēm no 23 pasaules valstīm. Eksotiskajā salā sievietes ik dienu apliecināja savu šarmu, lai pietuvotos Martini Royale kastinga superfinālam, kas uzvarētājai sniegs pasaules mēroga slavu, 150 tūkstošus eiro un būtisku garderobes papildinājumu – 12 pārus Kristiāna Lubutēna kurpes un 12 slavenu dizaineru tērpus.

Ikviens līdz 5. oktobrim var novērtēt visas 28 kastinga pusfinālistes www.facebook.com/Martini un sniegt savu atbalstu Marinai, lai arī Latvijas pārstāve kļūtu par vienu no 7 finālistēm, kas oktobrī dosies uz Milānu. Tur jauno Martini reklāmas zvaigzni noteiks kastinga žūrija, kuras sastāvā ir ikoniskais apavu dizaineris Kristians Lubutēns, my-wardrobe.com dibinātāja Sāra Kurana un šarmantais itāļu aktieris Jurijs Bucci.

Ibisā kastinga finālistes piedalījās aizraujošu pārbaudījumu maratonā, kurā katra centās pārliecināt tiesnešus, ka ir lieliskākā kandidāte Martini zvaigznes titulam. Sievietes demonstrēja prasmi iet pa mēli un izrādīja savu individuālo ģērbšanās stilu, kā arī nodevās aktiermeistarības pārbaudījumiem, kuros varēja sajusties kā kino zvaigznes. Ikviena filmējās videoklipā, kurā demonstrēja savu personību, radošumu un attieksmi pret dzīvi. Nedēļas noslēgumā notika ekskluzīva fotosesija zīmola Heidi Klein peldkostīmos, ko veidoja un atzītais fotogrāfs Braiens Adamss un mākslinieciskais direktors Toms Ašers.

Uzņēmēja, sieviešu apģērbu veikala īpašniece Marina Nečipasa no Latvijas savu veikumu Martini Royale kastingā vērtē kā veiksmīgu: „Katru uzdevumu pildīju ar maksimālu atdevi. Esmu gandarīta, ka visu izdarīju tik labi, cik bija manos spēkos. Konkurence ir sīva – starp dalībniecēm ir gan profesionālas modeles un aktrises, gan skaistumkaralienes, taču, neraugoties uz to, saņēmu daudz komplimentus par defilē prasmi, atbrīvotību kameras priekšā un stila izjūtu.”

Raksturojot Ibisā pavadīto nedēļu, Marina atzīst, ka šis laiks pagājis ļoti saspringtā darbā: „Naktīs gulēju vidēji četras stundas, jo no rītiem cēlos stundu agrāk, lai stiprinātu sevi ar jogas vingrinājumiem. Šī nedēļa pagāja lielā spriedzē, jo ik sekundi katru manu soli vēroja pārējās dalībnieces. Visas vēlas uzvarēt, tāpēc meitenēm ir svarīgi, ko dara konkurences. Kopumā kastings mani viennozīmīgi ir padarījis stiprāku un cēlis manu pašapziņu. Priecājos, ka varēju strādāt ar tik profesionālu komandu, un saņēmu daudz noderīgus padomus sevis pasniegšanai un stila veidošanai. Patīkami, ka tiesneši atzinīgi novērtēja manas personības šarmu, stila izjūtu, pozitīvo attieksmi un to, ka daudz smaidu. Esmu noskaņota cīnīties līdz galam!”

Marinai dalība kastingā ir šā gada otrs lielākais notikums aiz oktobrī gaidāmajām kāzām.