Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 30. maijs (2012) 16:34

Māris Verpakovskis un Kaspars Gorkšs ar mīļotajām līksmo B-Bāra jubilejā


Aizvadītajā sestdienā ar krāšņu vakara programmu pašu uzticīgāko klientu un tuvāko draugu lokā iecienītā Vecrīgas izklaides vieta – Balzambārs – atzīmēja savu nu jau astoto dzimšanas dienu. Apmeklētāju vidū bija arī vieni no pašmāju labākajiem futbolistiem – Māris Verpakovskis un Kaspars Gorkšs ar savām otrajām pusītēm.

Skatiet FOTOGALERIJU.

Māris Verpakovskis vakaru aizvadīja savas draudzenes Alises Elksnes sabiedrībā


Jau kopš atvēršanas brīža B-Bārs saistījis apmeklētāju uzmanību un interesi ne tikai ar savu savdabīgo interjeru, kurā jaušams 20. gadsimta sākuma un mūsdienu stilu sajaukums, bet arī ar lielisko kokteiļu piedāvājumu, par kuru gādā vairāki Latvijā atzīti bārmeņi. Nemanāmi par tādu kā Balzambāra reklāmas seju kļuvis 2010. gada labākā bārmeņa titula ieguvējs Andris Reizenbergs (foto pirmais no kreisās).


„Šo gadu laikā 11 darbinieces ir aizgājušas dekrētā – tas nozīmē, ka vide šeit ir ļoti auglīga,” uzrunājot jubilejas svinību viesus, nosmēja Balzambāra īpašnieks Armands Mednieks. Īpašu pateicību viņš pauda un „miera pīpi” dāvāja bāra uzticīgākajiem klientiem, tostarp futbolistam Kasparam Gorkšam un konkurentam, bijušajam kluba Coyote Fly līdzīpašniekam Emīlam Jakrinam.


Bijušais kluba Coyote Fly līdzīpašnieks Emīls Jakrins (no labās) un finansu eksperts Edgars Egle


„B-Bārs ir viena no Rīgas sejām un leģendām,” intervijā portālam Puaro.lv pauda Emīls Jakrins. „Šī ir ļoti laba iestāde ne tikai vakara ballītēm, bet arī lietišķiem pasākumiem. Kad vēl strādāju Rīgas Domē, šis bija vienīgais restorāns Vecrīgā, kurš darbu sāka jau astoņos no rīta. Parasti mēs ar kolēģiem arī bijām vienīgi klienti, kuri tik agrā rīta stundā šeit mēdzām iegriezties. Neraugoties un to, B-Bāra vadība skrupulozi pie šāda darba laika pieturējās,” atceras uzņēmējs. Viņaprāt, astoņi gadi jebkurai izklaides vietai ir cienījams vecums – cilvēka gados to varētu pielīdzināt 160 gadu robežai. „Pilns cikls klubam ir četri gadi, tāpēc Balzambāra panākumi ir iespaidīgi.”

B-Bāra īpašnieks Armands Mednieks


„Kad vēru vaļā B-Bāru, darbiniekiem skaidroju, ka darbība šajā nozarē nevar būt tikai profesija – tas ir dzīvesveids. Viņi to atceras joprojām un bieži vien man pašam par to aizrāda,” nosmej Armands Mednieks. Kā vienu no bāra panākumu atslēgām viņš min tieši profesionālo un saliedēto darba kolektīvu. „Bāra klientūra regulāri mainās. Ar gadiem cilvēki sāk vairāk pievērsties garīgām lietām. Viņi iegādājas mazdārziņu un laiku pavada rušinoties siltumnīcā. Par manu mazdārziņu kļuvis B-Bārs.”


Par muzikālo noskaņu bārā gādā arī saksofonists Jānis Danēvičs, kurš tieši šajā iestādē nesen svinēja savas grupas „Soul Emotion” jaunā albuma iznākšanu ar vairāku Latvijā atzītu mākslinieku piedalīšanos. „Man patīk atmosfēra, kas šeit valda. Arī publika vienmēr ir ļoti atsaucīga. Tieši B-Bārā uzsāku savas pirmās muzikālās performances. Turklāt šo vietu ir iecienījuši arī mani draugi.”