Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 12. marts (2013) 10:02

Liene Šomase dāmām māca Maurīcijā apgūtu vīriešu pavedināšanas deju

Kaspars Dobrovoļskis, Puaro.lv

Pavisam drīz pie TV3 skatītājiem nonāks krāšņi, koši un neaizmirstami ceļojumi kopā ar dažādām Latvijā cienītām un mīlētām personībām šova Zvaigznes ceļo ietvaros. Eksotisko kultūru un tradīcijas Ēģiptē izbaudīs šefpavārs Elmārs Tannis, dziedātāja Liene Candy baudīs Krētas burvību, Aija Andrejeva ļausies piedzīvojumiem Tunisijā un Anmary iepazīs Kanāriju salas.

Pirmdienas vakarā jaunā raidījuma varoņi pulcējās Latvijas 1. rokkafejnīcā, lai atzīmētu savu piedzīvojumu nonākšanu TV ekrānos. Katrs no viņiem dalījās savos spilgtākajos iespaidos no ceļojumos piedzīvotā. Kamēr Liene Candy neslēpa, ka kazas slaukšana viņai paliks atmiņā uz visu mūžu, Liene Šomase steidza demonstrēt Maurīcijā apgūtās iemaņas – pavedinošu gurnu deju, ar ko turienes dāmas pārliecina topošos līgavaiņus.

FOTOGALERIJA.


TV3 šovu Zvaigzne ceļo 22.marta vakarā atklās Elmārs Tannis, un tas kļūs par viņa uznācienu – par katru lietu viņam ir ko teikt un viņam vienmēr ir savs viedoklis. Ēģipte, šķiet, visiem pazīstama, tomēr tā tikai liekas, jo patiesībā viss izrādās citādāk.

Nedēļu vēlāk TV skatītājus ceļojumā vedīs dziedātāja Liene Candy, kura izbaudīs Grieķijas salu Krētu. Izlidošanas brīdis izvērtās patiesi ekstrēms, jo uz lidojumu agrā rīta stundā bija jāpaspēj tieši no koncerta. Viņas ceļojums izvērtīsies gluži kā ceļvedis, jo Lienei Candy izdosies uzzināt daudz interesantu faktu un notikumu, kurus parastam tūristam nav iespējams atklāt. Dziedātāja Krētā iedzīvotājus apbūra ar sievišķīgo šarmu, lieliskām komunikācijas dotībām un spēju paveikt it visu. Par to varēs pārliecināties ikviens – Liene Candy slauks kazu, baros jēriņus, šaus mērķī, iesvētīsies klosterī, dejos grieķu dejas un ļausies ne vienam vien piedzīvojumam.


„Ir interesanti ceļot ar Latvijā pazīstamiem un populāriem cilvēkiem, iepazīt viņus tuvāk un redzēt viņus citā vidē. Ceļot filmējot vienmēr viss ir savādāk – it kā vari atļauties vairāk un tev it kā arī parāda vairāk. Taču, ja kāds domā, ka tā ir fantastiska atpūta, tad tie ir dziļi maldi! Iznāk daudz strādāt un pieņemt operatīvus lēmumus, jo nezināmā vietā sagaida neparedzamais,” atklāj režisors Igors Linga. Kopumā šova ietvaros tika nofilmētas aptuveni 80 stundas, nolidotas 113 stundas, bet montāžā pavadītas teju 500 stundas.

Trešā "Zvaigzne ceļo" dalībniece ir dziedātājas Anmary, kura dosies patiesi tālā ceļojumā uz Kanāriju salām - lidojums vien ir 6,5 stundu garš. Dziedātājai izdevās būt tuvumā Āfrikai, piedzīvot smilšu vētru, pirmo reizi mūžā spēlēt golfu, redzēt gatavošanos Santa Krūzas karnevālam, piedzīvot viduslaikus un tikties ar īstiem bruņiniekiem. Tā bija vienreizējā iespēja turēt rokās pasaules lielāko papagaili, draiskoties ar maziem lemūriem, samīļot jūras lauvas un zobenvaļus.

Aija Andrejeva dosies uz Tunisiju, kas viņai ir nezināms, bet izzinošs ceļojums. Maršruts bija rūpīgi saplānots, lai varētu izpētīt teju visu - tuksnesi, oāzes, mošejas, kolizeju, dateles, ūdens pīpi, kamieļus, ēdienu gatavošanu, tikšanās ar tuksneša lapsiņu.

Pēc tam, kad būs izbaudīti piedzīvojumi Ēģiptē, Krētā, Tunisijā un Kanāriju salās, ikvienam būs iespēja doties vēlreiz četros aizraujošos ceļojumos. Kopā ar Lieni Šomasi varēs vēlreiz nonākt Maurīcijā, Andris Ērglis aizvedīs uz Šrilanku, Binnija Ārberga ļaus iepazīt Indiju un Andris Kivičs izzinās Īslandi.