Raksts no Puaro.lv

13. novembris (2013) 12:19

Latvijas hokeja zvaigznes ar ģimenēm ievērtē jauno hokeja simulatoru FOTO

Publicitātes

Otrdienas vakarā Latvijas hokeja zvaigznes – Rodrigo Laviņš, Oļegs Sorokins, Jēkabs Rēdlihs un Agris Saviels – kopā ar ģimenēm un hokeja entuziastiem “Zelta boulinga un skvoša centrā” atklāja Baltijā pirmo hokeja simulatoru. Pasākuma ietvaros norisinājās aizraujošs virtuālās spēles turnīrs, kurā uzvaru svinēja bijušā Latvijas izlases aizsarga Oļega Sorokina vadītā hokeja komanda.

FOTOGALERIJA.

Pirms starta došanas, Oļegs Sorokins iepazīstināja klātesošos ar virtuālās spēles niansēm: „Spēļu simulators, kas pie mums ir atceļojis no hokeja dzimtenes Kanādas, ir pagaidām Baltijā vienīgā šāda veida iekārta. Rokās tiek turēta īsta nūja, ar kuru jāsit pa reālu ripu. Šo iekārtu treniņu nolūkos izmanto arī profesionāli sportisti, piemēram, Nacionālajā hokeja līgā, jo simulācija ir maksimāli pietuvināta realitātei, tāpēc būtiska nozīme sacensībās ir sitienu un metienu tehnikai”.

Pēc svinīgās atklāšanas izlozes kārtībā tika noteiktas divas komandas. Lai tās būtu iespējami līdzvērtīgākas, katrā no tām bija pa diviem hokejistiem. Neliela, bet būtiska atšķirība arī pašos noteikumos – hokejistiem, gluži kā zvaigžņu spēlēs, bija jātrāpa speciāli izvietotos mērķos, savukārt pārējiem komandu dalībniekiem bija jāpārspēj vārtsargs.

Pasākuma gaitā gan Rodrigo Laviņš, gan Oļegs Sorokins neliedza padomu citiem dalībniekiem, tāpēc ar katru metienu uzlabojās rezultāti, tādējādi liekot vārtsargam aizvien biežāk izvilkt ripu no “kastes”. Sorokins, palīdzot pasākuma vadītājai Agnesei Puriņai tikt galā ar tehniskajām hokeja niansēm, smejoties noteica, ka šī varētu būt ideāla randiņu vieta.


Trillera cienīgā cīņā uzvarētājs tika noskaidrots vien pašā izspēles galotnē, kad katrs no izpildītajiem metieniem bija uzvaras vērts. Ar šo spiedienu vislabāk tika galā Oļega Sorokina vadītā komanda, kuras sastāvā bez kapteiņa spēlēja arī Latvijas hokeja izlases spēlētājs Agris Saviels, sporta žurnālisti Edijs Pālens, Ulvis Brože, Andris Auziņš, TV un radio seja Eduards Švāns, līdzjutējs Mārtiņš Pričins, kā arī Ieva Rēdliha – tādā veidā noskaidrojot, kurš tad ir Rēdlihu ģimenes īstais hokeja guru.

Vērā ņemamu pretestību uzvarētājiem izrādīja otra komanda, kuru cīņā veda Jēkabs Rēdlihs. Šajā komandā savus hokejistu mundierus spodrināja Rodrigo Laviņš, Agnese Puriņa, žurnālisti Māris Zembergs, Mārtiņš Lācis, Artūrs Vaiders, kā arī Saeimas deputāts, parlamenta hokeja izlases spēlētājs Romāns Naudiņš un Latvijas Nacionālās operas solists, hokeja entuziasts Jānis Apeinis.