Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 13. marts (2013) 09:56

Lady Gaga pošas kāzām

Thesun.co.uk

Popmūzikas haizivs Lady Gaga, neraugoties uz saspringto grafiku un straujo karjeras attīstību, nolēmusi laiku atveltīt arī ģimenes dzīvei. Jau šajā vasarā 26 gadus vecā dziedātāja plāno iestūrēt laulības ostā ar savu draugu, seriāla „Vampīru dienasgrāmatas” zvaigzni, Teiloru Kinniju (Taylor Kinney).

Lady Gagai tuva draudzene, kura mūzikas industrijā pazīstama kā DJ Starlight, presei pastāstīja: „Viņa man atklāja, ka uzskata Teiloru par īsto un vienīgo. To uzreiz var arī saprast, kad redzi viņus kopā. Abi ir radīti viens otram. Sākumā man likās, ka viņš ir pārāk labs, lai būtu īsts, bet nu saprotu, ka viņš patiešām ir lielisks. Tas nav vairs nekāds noslēpums, ka abi plāno apprecēties jau šajā gadā - kaut kad vasarā, kad koncertu grafiks un slodze ierakstu studijā būs minimāla. Tā kā drīzumā varat gaidīt jau oficiālu paziņojumu.”


„Šobrīd Lady Gaga lielu daļu laika pavada Čikāgā, jo tur uzturas Teilors. Tikko kā viņai ir iespēja izvēlēties, kurp doties, viņa dodas pie līgavaiņa,” stāsta dziedātājas draudzene.

Pāris ir kopā kopš 2011.gada septembra. Lady Gaga savam mīļotajam ir veltījusi dziesmu „You and I”, kura klipā abi redzami kopā. Šobrīd dziedātāja līdzās draugam atgūstas pēc gūžas operācijas.