Raksts no Puaro.lv

10. decembris (2012) 10:04

Lady Gaga Krievijā ierodas tērpta(protams) kažokādās un zeltā un slavē Medvedevu

Dailymail.co.uk

Katrai tautai un nācijai gadsimtu gaitā izveidojušās savas kultūras iezīmes, un nav nekāds noslēpums, ka krievu daiļavas īpaši iecienījušas zeltlietas, kā arī dārgas kažokādas. Šīs austrumu modes tendences uztvērusi arī pasaules šovbiznesa dīva Lady Gaga, kura, ierodoties Krievijā, nolēma tērpties atbilstoši pieprasījumam.

Aizvadītajā piektdienā dziedātāja ieradās Sanktpēterburgā, kur (atšķirībā no Latvijas apmeklējuma) lidostā tikās ar faniem, dalīja autogrāfus un pozēja kamerām. Nevarēja nepamanīt, ka Lady Gaga šim iznācienam bija īpaši gatavojusies, piemeklējot ne tikai tērpu un rotaslietas, bet arī ieveidojot frizūru, kas laistījās zeltā.


Nav noslēpums, ka Lady Gaga allaž bijusi aktīva geju tiesību aizstāve. Tamdēļ ekstravagantā dziedātāja nespēja nepateikties saviem domubiedriem. „Paldies premjeram Dmitrijam Medvedevam par nostāšanos pret savas partijas anti-geju propagandas likumu un to, ka tā vietā atbalstīja manu šovu un fanus visā Krievijā,” Lady Gaga mirkli pēc ierašanās Sanktpēterburgā rakstīja savā Twitter.com kontā. „Dmitrij Medvedev, lūdzu pieņemiet manu pateicību. Nespēju sagaidīt savu uzstāšanos Krievijā un mūsu kultūru saplūšanas svinības.”

Sanktpēterburga ir viena no trim Krievijas pilsētām, kurā izdots likums, kas paredz 150 000 ASV dolāru sodu ikvienam, kurš īstenos „homoseksuālo propagandu”. Lai arī homoseksualitāte Krievijā tika dekriminalizēta 1993. gadā, tur joprojām valda izteikta homofobija.