Raksts no Puaro.lv

26. septembris (2012) 12:22

Lady Gaga beidzot izārstējusies no anoreksijas; saņem pārmetumus par lieko svaru

LittleMonsters.com

Dažkārt sabiedrība pati nezina, ko vēlas. Redzot kalsnās modeles uz žurnālu vākiem, tā skaļi iestājas pret nedabīgu skaistuma standartu popularizēšanu, bet tajā pašā laikā pie pirmās izdevības norāda uz slavenību katru lieko kilogramu. Par šādu pretrunu upuri kļuvusi arī popmūzikas dīva Lady Gaga.


„Es cietu no bulīmijas un anoreksijas jau kopš 15 gadu vecuma,” pēc aizvainojošām publikācijām presē savā mājaslapā raksta dziedātāja, apskatei piedāvājot savus jaunākos foto, kuros viņa redzama vien apakšveļā. „Manam draugam es patīku nedaudz apaļīgāka. Kad es ēdu, kļūstu daudz veselīgāka un vairs neuztraucos par savu izskatu. Esmu laimīga. Laimīgāka, kā jebkad agrāk.”


Ziņojumā viņa klaji pauž, ka negrasās pakļauties sabiedrības samaitātajiem standartiem. „Šāda es esmu. Esmu lepna par sevi jebkurā izmērā,” raksta Lady Gaga.


Šis bloga ieraksts ir dziedātājas atbilde uz apvainojumiem par viņas liekajiem kilogramiem, kurus saskatījusi prese pagājušās nedēļas koncertā. Lady Gaga nolēmusi aizsākt jaunu projektu ar nosaukumu Body Revolution, ar kura palīdzību centīsies mainīt sabiedrības uzskatus par skaistuma etaloniem. „Ķermeņa revolūcija ir sākusies. Esiet drosmīgi un iesūtiet arī savus foto. Sviniet uzvaru pār neaizsargātību,” viņa aicina.