Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 27. janvāris (2013) 19:14

Kristīnas Milānas krūtis knapi satilpst peldkostīmā

Dailymail.co.uk

Dziedātāja Kristīna Milāna (Christina Milian) acīmredzami jūtas ērti un komfortabli šajā peldkostīmā, ko nevarētu teikt par stiprā dzimuma pārstāvjiem, kas tobrīd atradās viņas tuvumā pludmalē. Atraut acis no mūziķes dabas (vai plastiskā ķirurga) dotumiem bija neiespējami.

Sestdienas pēcpusdienu 31 gadu vecā dziedātāja nolēma pavadīt kopā ar draugiem saulainajā Maiami pludmalē. Diemžēl viņas izvēlētais peldkostīms izrādījās visai „nedraudzīgs" un visu laiku draudēja atklāt mūziķes krūtis pilnā plaukumā, līdz ar to Milāna nepārtraukti to piekārtoja.Lai arī Maiami dziedātāja ieradusies, lai ierakstītu savu jauno mūzikas albumu, viņa nebūt nedomā laist garām arī pilsētas naktsdzīvi. Piektdien Milāna savā oficiālajā Twitter.com kontā faniem atrādīja savu vakara autfitu.


Pērn dziedātāju ar publisku skandālu padzina no Def Jam Records ierakstu studijas neilgi pēc tam, kad viņa izšķīrās ar iestādes producentu The-Dream. „Centos būt tāda, kāda neesmu, jo vēlējos, lai laulība izdodas, bet tā nenotika,” intervijā Latina Magazine stāstīja Milāna. „Nokļuvu ellē, un tad atkal uz zemes. Esmu izdzīvojusi.”