Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 4. jūlijs (2012) 12:07

Kristiano Ronaldo savai superseksīgajai draudzenei nepievērš uzmanību

Talants, pasaules slava, miljoni bankas kontā un skaistule pie sāniem – portugāļu futbolists Kristiano Ronaldo (Cristiano Ronaldo) dzīvo kā pasakā.

Nesen noslēdzies Eiropas futbola čempionāts, kurā grandiozu triumfu guva Spānijas valstsvienība. Sievas un draudzenes beidzot atguvušas savu mīļoto vīriešu uzmanību. To gan nevarētu apgalvot par Kristiano Ronaldo draudzeni, krievu modeli Irinu Šaiku (Irina Shayk). Kamēr daiļava, kura nereti atzīta par vienu no iekārojamākajām sievietēm pasaulē, demonstratīvi centās pievērst sava mīļotā uzmanību, futbolists vienkārši.... aizmiga!

Lieki piebilst, ka šis, otrdien uzņemtais foto uzņēmums, izraisījis sašutumu miljoniem vīriešu visā pasaulē.Šādi futbolists vēl septembrī atpūtās ar draudzeni Nereidu Gallardo:


Kristiano Ronaldo šobrīd ir trešais vislabāk pelnošais futbolists pasaulē. Pērn sportists savu bagātību papildināja par vairāk nekā 19 miljoniem latu, bet šogad viņa kontā „ieripos”  nedaudz virs 20 miljoniem. Futbolistam ir 26 miljoni Facebook.com fanu, kas ir divreiz vairāk nekā jebkuram citam atlētam, kā arī 3 miljoni Twitter.com sekotāju. Ar Ronaldo reklāmas līgumus kāro noslēgt visi lielākie modes nami. To jau paguvuši izdarīt Armani.