Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 3. jūlijs (2012) 10:31

Ko svētkos dāvāt sievietei? Iesaka dāmas

Kaspars Dobrovoļskis, Kristaps Bergs, Puaro.lv

Meklējot dāvanu, ar ko apsveikt savu mīļoto sievieti, strupceļā un ideju trūkumā nereti nonāk ne viens vien vīrietis. Lai atvieglotu grūto izvēles procesu un iedvesmotu jauniem pārsteigumiem, portāls Puaro.lv izjautāja pašmāju apavu dizaineri Ringlu Rutkovsku un Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētājas.

Apavu dizainere Ringla uzskata, ka dāvanas izvēlē vislielākā uzmanība jāpievērš sievietes personībai, jo kas vienai dāmai būs pašā laikā, otru var tikai saērcināt: „Noteikti neiesaku balstīties pieredzē ar iepriekšējām draudzenēm, jo tas acumirklī ievedīs grāvī. Katra sieviete ir atšķirīga, tādēļ arī dāvanas nedrīkst dāvināt pēc ierastā scenārija.”

Pati Ringla neaizmirstamāko dāvanu saņēmusi trīsdesmit gadu jubilejā no sava vīra. „Kad biju maza, spēlēju flautu, bet, gadiem ritot, šim vaļaspriekam atlika arvien mazāk laika, līdz to pārtraucu darīt pavisam. Bet trīsdesmitās dzimšanas dienas rītā pa pastu pienāca negaidīta dāvana – flauta. Tai brīdī no laimes pat apraudājos,” atminas dizainere.

Arī basketboliste Liene Jansone kā svarīgāko faktoru dāvanas izvēlē min tās piemērotību saņēmējai, un pēc tās arī viegli iespējams konstatēt, vai vīrietis savu sievieti pietiekoši labi pazīst. „Laba būs dāvana, kas nākusi no sirds, tad sievietei neradīsies lieki jautājumi,” stāsta Liene.


Kā patīkamākās dāvanas Liene atzīmē tās, kas pasniegtas kā īpaši plānoti notikumi, piemēram, negaidītas vakariņas. „Uzvelc to, atnāc tur, esi tādā un tādā laikā – šāda tipa dāvanas sievietes, manuprāt, iepriecina visvairāk. Īpaši tās, kuras ikdienā ir ļoti aizņemtas. Ja vīrietis atrod laiku, kad iestarpināt ko mīļu, tad tas ir lieliski, un var just, ka cilvēks ir piedomājis, kas arī ir pats galvenais dāvanas izvēlē. Dāvanas vērtība un lielums ne vienmēr garantēs saņēmējas lielāko sajūsmu,” prāto Liene.

Savukārt basketbolistei Anetei Šteinbergai prieku vienmēr sagādā rozes un šokolāde, un, pēc sportistes domām, šī dāvana var glābt brīžos, kad laika vai iedvesmas trūkuma dēļ nav sarūpēta pārdomātāka dāvana. „Ja kādu iemeslu dēļ nav izdevies iepriecināt sievieti ar ko paštaisītu un neierastu, situāciju vienmēr var vērst par labu ar saldumiem un ziediem,” iesaka Anete.

Latvijas sieviešu basketbola izlase akcijā pret krūts vēzi "Es iešu"