Raksts no Puaro.lv

13. oktobris (2013) 10:25

Ko nu? Čārlijs Hannams atsakās no lomas filmā „50 Shades of Grey”

Bulls Press

„50 Shades of Grey” kļuvusi par vienu no pēdējā laika aprunātākajām kinofilmām vēl pirms tās iznākšanas uz ekrāniem. Darbs pie pasaulslavenā romāna ekranizējuma nav uzsākts, bet to jau skārušas neskaitāmas intrigas. Septembra sākumā tika oficiāli paziņoti filmas galveno lomu atveidotāji, kuru kandidātu skaits bija visai iespaidīgs, tomēr nu atlases uzvarētājs nolēmis no projekta izstāties.

Britu aktieris Čārlijs Hannams (Charlie Hunnam) paziņojis, ka atsakās no viņam piešķirtās lomas.33 gadus vecā TV zvaigzne savu rīcību pamato ar noslogoto darba grafiku, ko aizpilda filmēšanās seriālā „Sons Of Anarchy”.

„Filmas „50 Shades of Grey” veidotāji un Čārlijs Hannams vienojušies atrast citu vīriešu kārtas aktieri galvenajai lomai. Hannama noslogotais filmēšanās grafiks televīzijā neļauj viņam pietiekami un adekvāti sagatavoties šai lomai,” teikts oficiālā paziņojumā.

Tas nozīmē, ka Hannams ir atteicies no lomas nevis vienā, bet trīs potenciāli ienesīgās un populārās filmās grāmatu triloģijas ietvaros.

Tikmēr liderīgo stāstiņu fani jau pamanījušies paust savu viedokli par to, ka Hannams nemaz neesot gana seksīgs noslēpumainā uzņēmēja Greja lomai. Ar šādu pašu nepatiku saskārusies arī otra galvenās lomas atveidotāja – aktrise Dakota Džonsone (Dakota Johnson).

Par Kristjena Greja lomas kandidātiem iepriekš tika atzīti aktieri Raiens Goslings, Zaks Efrons un Ians Somerhaldes. Nu par vienu no galvenajiem favorītiem izvirzījies aktieris, Krēslas sāgas zvaigzne Roberts Patinsons.