Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 13. janvāris (2013) 13:57

Kivičs cītīgi gatavojas Eirovīzijai

Puaro.lv

„Šodien tiksimies ar Reini Kazāku un pie kafijas pafilozofēsim par to, ko darīt-nedarīt uz Eirovīzijas skatuves,” savā mikroblogu vietnes Twitter.com kontā prāto mūziķis Andris Kivičš, kurš šogad nolēmis startēt Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajā atlasē. Par savu skatuves partneri grupas Z-Scars līderis izraudzījis dziedātāju Sandiju Vīganti.

„Jau 11 dienas pēc kārtas katru dienu ir kardio vai spēka treniņš. Ir uzdevums, un februāra sākumā vajadzētu būt OK,” raksta dziedātājs, liekot manīt, ka uz skatuves viņš plāno kāpt labā fiziskā formā. Latvijas nacionālās atlases pusfinālu koncerti norisināsies 8. un 9. februārī koncertzālē Palladium, klātesot skatītājiem, un tos būs iespēja redzēt arī tiešraidē LTV1.

Lai arī Nacionālās atlases rīkotāji dziesmu konkursa dalībnieku vārdus pagaidām vēl cītīgi slēpj, pēc mūziķu aktivitātēm sociālajos tīklos jau iespējams nojaust, kuri tad būs galvenie pretendenti uz ceļazīmi Zviedrijas pilsētā Malmē notiekošo starptautisko finālu.

Viena no spēcīgākajām konkursantēm noteikti uzskatāma dziedātāja Liene Candy, kura izpildīs Guntara Rača dziesmu „Higher and Higher”. Tāpat jau labu laiku saviem sekotājiem sociālajā tīklā Facebook.com dziedātāja Samanta Tīna reklāmā skaņdarbu „I Need a Hero”. Pērn Samantas Tīnas un Dāvida Kalandijas duets vien par pāris balsīm kopvērtējumā atpalika no Anmary priekšnesuma. Arī Kalandija spēkus nolēmis izmēģināt arī šogad – šoreiz gan ar citu skatuves partneri.

Tāpat februāri ar satraukumu gaida dziedātājs Jānis Polis, Mārtiņš Ruskis un Laura Raila. Uz sevi liktās cerības noteikti attaisnos arī grupa PeR. Kā debitants uz Eirovīzijas skatuves sevi pieteicis Intara Busuļa brālis Lauris grupas „Headline” sastāvā.