Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 14. aprīlis (2014) 11:25

Kianu Rīvsa skumjā dzīve

Ekrānuzņēmumi

Šis puisis attēlā zemāk, kurš metro vientuļš lasa avīzi, ir neviens cits kā pasaulslavenais aktieris, filmu „Matrikss” un „Ātrums” zvaigzne Kianu Rīvss. Tas, ka viņš atrodas sabiedriskajā transportā, nav nekāda nejaušība, bet aktiera pavisam normāla ikdiena. Lūk, daži fakti, kuri uz šo Holivudas zvaigzni ļaus pavērties pavisam citām acīm.


Kianu Rīvss audzis problemātiskā ģimenē. Viņa tēvs, kad puisim bija vien 12 gadu, tika arestēts par narkotiku tirgošanu, bet viņa mamma bija striptīzdejotāja. Jaunieša māte nolēma pārcelties uz Kanādu, kur viņš bija spiests dzīvot zem viena jumta ar patēviem, kuri regulāri mainījās.

Aktierim nācās noskatīties, kā mirst viņa līgava. Pāris bija kopā vairākus gadus un bija nolēmuši teikt viens otram arī jāvārdu, bet meitene iekļuva autoavārijā. Kādu laiku pirms tā abi arī zaudēja savu vēl pasaulē nenākušo mazuli. Kopš tā laika Rīvss izvairās no nopietnām attiecībām un kļūšanas par tēvu.

Rīvss ir viena no retajām Holivudas zvaigznēm, kam nepieder milzu savrupmāja. „Es mitinos dzīvokli. Te ir viss, kas man nepieciešams jebkurā laikā. Kādēļ gan lai es izvēlētos tukšu māju?” – reiz kādā intervijā atklājis Kianu.

Viens no aktiera labākajiem draugiem mira no narkotiku pārdozēšanas. Tajā pašā laikā viņa tēvu jau atkal iesēdināja aiz restēm par tiem pašiem noziegumiem.

Rīvsa jaunākajai māsai bija leikēmija. Nu viņa ir izārstēta. Aktieris 70% no honorāra, ko saņēma par filmu „Matrikss”, ziedoja slimnīcām, kas ārstē leikēmiju.

Kādā no savām dzimšanas dienām aktieris vienkārši devās uz saldumu veikalu un nopirka nelielu kūku, lai to notiesātu vienatnē. Viņš nolēma uzcienāt arī fanus, kas tobrīd pagadījās ceļā.

Rīvsam nav miesassargu un viņš nenēsā dizaineru drēbes.

Kad žurnālisti viņam jautā, kādēļ viņa dzīve ir tik skumīga, viņš skaidro: „Ja vēlies dzīvot, tev ir jābūt priecīgam. Es tāds neesmu.”