Raksts no Puaro.lv

27. septembris (2013) 12:44

Keita Hadsone atrāda savas „bezgalīgās” kājas FOTO

Bulls Press

Aktrise Keita Hadsone (Kate Hudson) noteikti ir katras sievietes paraugs! Neraugoties uz to, ka 34 gadus vecā kinozvaigzne laidusi pasaulē divus mazuļus, viņa joprojām ir izcilā fiziskā formā – par tādu augumu varētu sapņot ne viena vien divdesmitgadniece.

Blondā skaistule joprojām prot savienot ne tikai darbu un privāto dzīvo, bet arī spēj atrast laiku, lai apmeklētu saviesīgus pasākumus. Nesen Hadsone kopā ar vīru apmeklēja iHeartRadio ballīti Lasvegasā.Savā skaistuma noslēpumā zvaigzne labprāt dalās arī ar faniem: „Trīs reizes nedēļā veicu sekojošu treniņu programmu: 45-55 minūtes kardio, bet pēc tā seko stundas jogas vai pilašu nodarbība.”

Jau 15 gadus Hadsone ir uzticīga vienai un tai pašai personīgajai trenerei Nikolai Stjuartei (Nicole Stuart). „Viņa ir lieliska ne tikai kā persona, bet arī atlēte. Viņas nodarbības allaž bijušas nepārspējamas,” uzskata aktrise.

Hadsone ir precējusies ar grupas Muse solistu Metu Bellamiju (Matt Bellamy). Aktrisei ir divi bērni – 9 gadus vecais Raiders Rasels no laulības ar rokgrupas „The Black Crowes” solistu Krisu Robinsonu (Chris Robinson) un divus gadus vecais Bingams Houns, kas pasaulē nācis laulībā ar Bellamiju.