Raksts no Puaro.lv

Sestdiena, 20. aprīlis (2013) 22:13

Kāpēc Kasparu Krištopanu draugi ietērpa trakokreklā? FOTO

Mārtiņš Locāns, Puaro.lv

Piektdienas vakarā uz populārā naktskluba Mad House jaunās sezonas atklāšanu pulcējās teju visas galvaspilsētas smalkās aprindas – sākot ar izklaides industrijas pārstāvjiem un beidzot ar sportistiem. Naktsdzīvi labprāt baudīja arī TV raidījumu vadītājs Jānis Domburs, kurš līdz šim saviesīgus pasākumus apmeklēja visai reti.

FOTOGALERIJA.



Mad House jaunā sezona sākusies ar lielām pārmaiņām. Tās piedzīvojis ne tikai kluba interjers – līdzšinējais kluba īpašnieks uzņēmējs Kaspars Krištopans vadības grožus nodevis jauniem censoņiem. To vārdi gan pagaidām netiek atklāti. Tomēr satraukumam nav pamata! Krištopans klubu pamest negrasās un turpinās konsultēt jaunos īpašniekus visos nepieciešamajos jautājumos. Par Mad House jauno un ekscentrisko interjeru parūpējušies Jānis Vēveris un Ralfs Blanks.


Lai arī kluba atklāšanas ballīte bija slēgts pasākums, tas pulcēja ievērojamu skaitu interesentu. Neiztika arī bez dāvanām – namatēvu Kasparu Krištopanu asprātīgie draugi pamanījās ietērpt stilīgā trakokreklā.


Viesu vidū bija Rīgas Dinamo hokejisti, dziedātājs Markus Riva, žurnāliste Una Ulme-Sila, ekstravagantais pāris Ieva un Mārtiņš Bondari, modes mākslinieks Mārtiņš Pūpols, basketbolists Kaspars Vecpuisis un daudzi citi.

Par muzikālo pavadījumu gādāja Didzis Bordo un Ivo Grīsniņš-Grīslis, bet vakara kulminācijā elektriskās ģitāras skaņu pavadījumā viesus priecēja pikanti dāmu priekšnesumi.