Raksts no Puaro.lv

Pirmdiena, 25. februāris (2013) 09:17

Kas ir Martas Ritovas jaunā mīlestība?

Roberts Vidzinskis, Puaro.lv un ekrānuzņēmumi

Pavisam nesen spraigā cīņā tika izvēlēts Latvijas pārstāvis starptautiskajam dziesmu konkursam – Eirovīzijai. Nevarēja nepamanīt, ka tā finālā dominēja daudzi izbijuši dažādu talantu šovu dalībnieki, tostarp arī bijusī Okartes skatuves 2 fināliste Marta Ritova (21), kura šova otrajā daļā par mata tiesu atpalika no uzvaras. Pāris soļu attālumā viņai izpalika arī brauciens uz Zviedriju. Intervijā portālam Puaro.lv Marta dalās pārdomās par piedzīvoto un neslēpj, ka gatava uzsākto muzikālo ceļu turpināt ar maksimālu atdevi.

„Zinu, ka citi joprojām ņirgājas, ka mēs esam tikai okartieši, bet mūsu izaugsme ir acīmredzama. Paskat, cik daudzi no mums sasniedza augstus rezultātus Eirovīzijā. Šovs tikai sniedza lielisku pieredzi – nu mēs zinām, kā izturēties uz skatuves, kurās kamerās skatīties. Dalība Okartes skatuvē man bija fantastisks atspēriens tālākai karjerai. Tagad es turpinu strādāt, lai nepazaudētu tur iegūto – nedzīvotu uz šova lauriem. Esmu gatava darīt visu, lai nepaliktu tikai izbijusi okartiete,” apņēmusies jaunā dziedātāja.

Ideja par tik veiksmīgo Eirovīzijas priekšnesumu bijusi pilnībā viņas pašas. „Maniem draugiem pieder gaismošanas kompānija – izstāstīju viņiem savu vīziju, un viņi palīdzēja man to realizēt. Tajā tika ieguldīts ļoti liels darbs, bet rezultāts sanāca vēl labāks nekā plānots. Vēlējos panākt ko vienkāršu un gaumīgu, un man tas arī izdevās,” stāsta Marta. Par viņas skatuves tērpu parūpējās pašmāju modes dizainere Krista Tabaka.


Tikmēr dziesma „I Am Who I Am” sākotnēji tika sarakstīta autosportistam Haraldam Šlēgelmilham (25) kā septembrī notiekošā Formula 2 čempionāta video muzikālais noformējums. „Tā nepavisam nebija domāta Eirovīzijai, bet mēs visi esam ļoti priecīgi, ka ar dziesmu tikām tik tālu. Ļoti lepojos ar to, ka biju viena no retajām, kura uz skatuves kāpa ar pašsacerētu dziesmu.”

Dziedātājas jaunais draugs savu mīļoto bija ieradies atbalstīt arī klātienē. Haralds jau kopš astoņu gadu vecuma nodarbojas ar autosportu, sasniedzot augstus rezultātus arī ārpus valsts robežām.