Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 28. marts (2014) 11:31

Kamerona Diaza: Katra sieviete kādreiz ir seksuāli iekārojusi kādu citu sievieti

Dailymail

Nesenā intervijā žurnālam „Glamour” Holivudas aktrise Kamerona Diaza nāca klajā ar visai interesantām atziņām. 41 gadu vecā kinozvaigzne ir pārliecināta, ka ikvienai sievietei piemīt slēptas seksuālas fantāzijas ar citām daiļā dzimuma būtnēm.

„Uzskatu, ka sievietes ir skaistas – absolūti skaistas!” – intervijā stāsta Diaza. „Tāpat es domāju, ka katra sieviete reiz savā veidā ir bijusi seksuāli ieinteresēta kādā citā sievietē. Tas ir tikai dabiski – just saikni un apbrīnu par kādas citas sievietes skaistumu un daili.”

Jau iepriekš aktrise ir pārsteigusi savus fanus ar līdzīgiem paziņojumiem. 2010.gadā kādā intervijā viņa klāstīja, ka pavisam droši varētu just seksuālu iekāri pret kādu sievieti, tomēr tas nenozīmējot, ka viņa būtu lezbiete.„Es mīlu sievietes un neticu sieviešu savstarpējai skaudībai un greizsirdībai. Man gluži vienkārši šķiet, ka tā nav pati labākā īpašība, kas personai varētu piemist,” šoreiz spriež Diaza.

„Mani vecāki man allaž ir mācījuši – lai arī kas piemistu citai personai, tas nenozīmē, ka arī man nepieciešams būt tādai. Tas, ko personīgi es varu izdarīt, ir labākais man. To ir svarīgi atcerēties.”

Kinozvaigzne nenoliedz, ka arī viņai pašai piemīt negatīvas rakstura īpašības: „Esmu nedaudz iedomīga. Tomēr tajā pašā laikā arī ļoti iedomīga. Piemēram, ja žurnālā redzu kādu sliktu savu bildi, man ir pilnīgi vienalga. Kuram tas interesē! Jāatzīst, ka tas ir neparasti būt tik populārai visā pasaulē. Tieši tāpēc nepieciešams sevi turēt grožos, jo tā var viegli sajukt prātā.”

„Kļūstot vecākai, cilvēki man bieži jautā, vai mani nesatrauc, ka drīz es vairs nesaņemšu labu un interesantu lomu piedāvājumus, bet patiesībā ir tieši otrādi! Tieši kļūstot vecākai, nobriedušākai, lomas kļūst aizvien aizraujošākas,” uzskata aktrise.