Raksts no Puaro.lv

27. septembris (2013) 11:41

Jūlijs Krūmiņš bauda blūza skaņas kluba atklāšanā FOTO

Viktors Ozoliņš, Puaro.lv

Ar sešu spēcīgāko Latvijas blūza kolektīvu uzstāšanos trīs dienas šajā nedēļas nogalē tiks svinēta “Bites Blūza Kluba” 13. sezonas atklāšana jaunajās telpās Dzirnavu ielā 57 a. Sezonas atklāšana tradicionāli tiek atzīmēta septembrī par godu pasaulē slavenā blūzmeņa B B Kinga dzimšanas dienai - 16. septembrī viņš svinēja savu 88 gadu dzimšanas dienu.

Ceturtdienas vakarā sezonas ieskandināšanas pasākumu apmeklēja teju visi “Bites Blūza Kluba” direktora un līdzīpašnieka Dailes Ziga draugi. Viņu vidū bija arī miljonārs Jūlijs Krūmiņš, kurš labprāt baudīja populāru blūza grupu uzstāšanos.

FOTOGALERIJA.


27. un 28. septembrī koncerts sāksies plkst. 21, tajā uzstāsies grupas “Latvian Blues Band”, “Bite's Blues band”, “Coolmans Report”, “Bunch of Gentlemens” un “Fortress”. Pēc 13. sezonas atklāšanas klubs uz pāris nedēļām tiks aizvērts, lai pilnībā pabeigtu rekonstrukcijas darbus.

“Bites Blūza Klubs” ar saviem labajiem darbiem nes pasaulē Latvijas un Rīgas pilsētas vārdu. Jauno klubu ir iekārtojis interjera dizaineris Aigars Zariņš. Klubs izvietots trijos stāvos ar kopējo platību 540 kvadrātmetro, tajā ir aptuveni 200 sēdvietas. Iepriekšējās telpās bija 80 sēdvietas, bēres tika nospēlētas gada garākajā dienā - 21.jūnijā.

Līdz ar paplašināšanos tajā tagad būs ne tikai blūzs, bet arī roks un džezs, iespēja padejot un pabūt grupu mēģinājumos, kā arī iecerēts demonstrēt filmas par blūza tēmu. Klubs tiek veidots kā neliela izziņas vieta par blūza tapšanas vēsturi, attīstības gaitu, slavenākajiem blūzmeņiem.

“Bites Blūza Klubam” tagad ir četri līdzīpašnieki – sākotnēji kluba saimnieki bija uzņēmēji Ainārs Gulbis, Juris Savickis un Dailes Zigis, līdz ar pāriešanu uz jaunajām telpām trijotnei pievienojies uzņēmējs Gints Guks.