Raksts no Puaro.lv

30. augusts (2012) 13:23

Jenny May un Roberto jaunajā klipā piedalās arī Agnese Zeltiņa FOTOREPORTĀŽA

Kristaps Bergs,Puaro.lv

Pievilcīgā dziedātāja Jenny May un temperamentīgais itālis Roberto Meloni gada karstākos mēnešus pavadījuši filmējot abu kopīgās dziesmas „Paslēpes” videoklipu. Trešdienas vakarā mājīgajā restorānā „Kitchen”, pulcējot draugus un domubiedrus un izklaidējot sanākušos viesus ar atraktīviem priekšnesumiem, vasarīgais klips tika prezentēts plašākai publikai.

Videoklipa prezentācijas ballīte tika atklāta ar ugunīgu dejotāju priekšnesumu, kurā tā beigās iesaistījās arī Jenny May un Roberto. Pasākuma vaininieki iejutās arī vakara vadītāju lomās, kā arī izklaidēja sanākušos viesus ar dziesmām, dejām un savstarpējām asprātībām.

Par vakara kulmināciju izvērtās videoklipa prezentēšana uz lielā ekrāna, pēc kuras mūziķus steidzās sveikt to tuvinieki, kolēģi un draugi. Sveicēju vidū bija arī Latvijas pamanāmākās blondīnes Marika Ģederte un Kristīne Lindenblate, dejotāja Aleksandra Kurusova, kā arī Itālijas vēstniecības pārstāvji, ar kuriem Roberto, mulsinot pārējos ballītes apmeklētājus, sarunājās dzimtajā valodā.


Intervijā portālam Puaro.lv Roberto atklāja, ka pēc paveiktā darba izjūt lielu gandarījumu, tomēr sajūta, ka viss izdosies, kā iecerēts, bijusi jau filmēšanas sākumā: „Jau filmējot klipu, jutos priecīgs un gandarīts, jo mums ar visu ļoti veicās – bija ideāli laika apstākļi, arī kuģis ir ļoti skaists un ērts – tas viss sagādāja ļoti labas emocijas. Tagad, kad darbs ir paveikts un nodots cilvēku vērtēšanai, sajūtas ir vēl patīkamākas. Ar Jenny May bija ļoti viegli sastrādāties, jo viņa ir ļoti maigs un jauks cilvēks, un visu filmēšanas laiku bija dabiska sajūta. Protams, neizpalika arī nelielas šaubas un domstarpības, bet viss tika viegli atrisināts, un varu droši teikt, ka rezultāts mani patiešām apmierina.”

Dziesmas videoklipā redzams ne tikai košais duets, bet masu skatos piedalījušies arī mūziķu draugi – Marika Ģederte, Elita Drāke un Agnese Zeltiņa.

„Klipa filmēšanā pieaicinātie cilvēki to darīja nevis popularitātes, bet īstas draudzības dēļ. Pirms filmēšanas uzrunāju cilvēkus, par kuriem zināju, ka uz viņiem varēšu paļauties un nesaņemšu atteikumu, un tā arī notika. Esmu ļoti pateicīgs, ka visi bija tik atsaucīgi,” priecājas Roberto.


Neraugoties uz pozitīvajām emocijām, klipa filmēšanas laikā neizpalikušas arī dažādas ķibeles. Bijusi pat situācija, kurā Roberto nācies izjust krietnu devu negaidīta adrenalīna. „Ainā, kurā peldēju no Baltās kāpas līdz kuģim, krietni pārvērtēju savus spēkus un beigu beigās gandrīz netiku uz kuģa. Labi, ka filmēšanas komanda man palīdzēja uzrāpties uz klāja, citādi iznākums klipā attēlotajam stāstam varētu būt arī krietni bēdīgāks. Arī filmēšanā izmantotais lielgabals ir īsts, un, filmējot tā šāvienus, tikām krietni nobiedēti,” stāsta atraktīvais itālis.

Līdzīgs stāsts ir arī klipa beigās redzamajai zelta zivtiņai: „Kad to veikalā iegādājāmies, jautājām, cik ilgu laiku zivtiņa izdzīvos tajā ūdens daudzumā, kurā tika ielikta. Kad uzzinājām, ka tās būs tikai divas stundas, sākās neliela panika. Lai glābtu zivtiņu, tika mainīts ūdens un meklēts piemērotāks trauks tās novietošanai, kā arī filmēšanai vajadzēja notikt sevišķi ātri.”

Roberto un Jenny May dziesma „Paslēpes” šobrīd ir otrā spēlētākā dziesma Latvijas Radio 2, un tās videoklipa autori ir Ruta Madarāja un Ivo Veiss. Lielu paldies mūziķi saka arī imidža skolai – studijai „Una Style”, kā arī īpašā atlasē izvēlētiem dalībniekiem Ričardam Eihvaldam, Elvijam Emilam Kerevicam, Enijai Pļaviņai, Aivai Sīklēnai, Santai Vasiljevai, Sintijai Ceriņai un Robertam Štālam. Dziesmā un videoklipā debitējusi arī Jenny May pusotru gadu vecā meitiņa Sāra.