Raksts no Puaro.lv

Otrdiena, 19. marts (2013) 09:31

Horens ticis pie iespaidīgiem drediem FOTO

LETA un publicitātes

Kurš gan neatminas dziedātājas Lindas Leen agrāko skatuves partneri, dīdžeju Horenu Stalbi! Aizvadītajā nedēļā notiekošajā šovā "AudioSpektrs" plašākai publikai bija iespēja ievērtēt viņa radikālās stila pārmaiņas.

Piektdienas vakarā vairākas sabiedrībā labi zināmas personas pulcējās Rīga Radio 94,5 FM mājīgajās telpās, lai klātienē vērotu grupas "Very cool people" sniegto koncertā. Klausītāju rindas papildināja ne tikai bijušais Radio SWH dīdžejs un uzņēmējs Horens Stalbe,  bet arī aktrise Karīna Tatarinova un Mārtiņa Sirmā menedžere Ilze Lasmane - Brože, kurai tieši koncerta dienā bija dzimšanas diena. Viesi mielojās ar restorāna "Vairāk saules" sagādātajiem suši kalniem un neslēpa sajūsmu par atkalsatikšanos. Horens ilgi dalījās savos iespaidos ar Rīga Radio dīdžeju Eduardu Švānu, bet aktrise Karīna Tatarinova ar smaidu atcerējās "Teātra Observatorijas" laikus, kad viesu rindas papildināja arī aktieris Rihards Lepers.


Šādus koncertus Rīga Radio 94.5 FM organizēs katru piektdienu, radio klausītāji tos var klausīties un skatīties tiešraidē 19:00 Rīga Radio mājas lapā, kā arī jaunajā Iphone aplikācijā, kurā ir pieejams Audio Bārs un Video Bārs. Šovs tiek uzsākts ar interviju, kuru sniedz koncertējošā grupa un pēc tam gan klātesošie viesi, gan radio klausītāji tiek aicināti baudīt koncertu. „AudioSpektrs” koncertu sesijām.

Kā stāsta Rīga Radio īpašnieks Kristaps Zīds: "Šeit nav nekādu alkoholu, ja es runāju par audio un video bāriem. Tā ir vietne mūsu mājas lapā un aplikācijā, kurā pieejami visi audio un video faili, kas radīti mūsu radio. Ar to arī lepojamies, ka varam piedāvāt grupām veidu kā kļūt pamanītām, bet mūsu klausītājiem kvalitatīvu saturu, ko var arī redzēt. "