Raksts no Puaro.lv

22. augusts (2012) 10:29

Hip hip urrā! Puaro.lv šodien svin gada jubileju

Kaspars Dobrovoļskis, Kristaps Bergs, Puaro.lv un TV3 publicitātes foto

Laiks aizlidojis vēja spārniem, un tieši šodien mēs, Puaro.lv, svinam savu gada jubileju. Varam lepoties ar sasniegto, jo esam iekarojuši stabilu vietu Latvijas interneta vidē un ierindojušies mūsmāju ietekmīgāko zīmolu topa smailē. Esam gan slavēti, gan pelti, bet tas viss mums palīdzējis un devis stimulu tālākai attīstībai.

Īpašu paldies šajā dienā mēs sakām tev, mūsu dārgo lasītāj! Tieši tava atzinība mums ir vissvarīgākā. Tāpēc šajā dienā mēs visus aicinām svinēt un priecāties kopā ar mums.

Laba vēlējumos un uzmundrinājumos ar mums šodien dalās arī vairākas Latvijā labi zināmas personas.

„Runā, ka citu bērni aug ātrāk par savējiem. Tā nu ir sagadījies, ka nepaspēju pat apgriezties ap savu asi, kad vienam no maniem mīļākajiem portāliem - Puaro.lv - ir apritējis gadiņš. Dzimšanas dienā novēlu jums nezaudēt savu unikālo skatupunktu uz lietām, kas notiek mums apkārt, būt tikpat atraktīviem, zinātkāriem un foršiem. Daudz laimes dzimšanas dienā! Gada laikā esat nostājušies uz kājām, nākamajā gadā jau staigāsiet, bet tad jau skriesiet vēja spārniem! Veiksmes!” – novēl MTG koncerna reklāmas pārdošanas speciālists un pasniedzējs, šova „Paņem 100 000... ja vari” vadītājs Edgars Ludāns.


„Puaro.lv gada laikā ir sevi parādījis kā līdzvērtīgu spēlētāju citu portālu vidū, atspoguļojot visdažādākos notikumus un publicējot intervijas. Novēlu iemācīties profesionāli sērfot notikumu jūrā, izvairoties no šķēršļiem un, ja vajag, būt pirmajiem. Lai viss izdodas!” – ar mums kopā priecājas uzņēmēja Marika Ģederte.


"Daudz laimes dzimšanas dienā! Lai jums izdodas tas, kas iecerēts, un ir pēc iespējas mazāk nepatiesu, dzeltenu ziņu. Vairāk pozitīvu un jautru stāstu, interesantu atgadījumu un patīkamu klientu un interviju!" - novēl dziedātāja Liene Candy.
 


„Es jūs sirsnīgi sveicu jubilejā! Un ceru, ka mazāk rakstīsiet par politiku un ekonomiku, bet vairāk par skaistām sievietēm un sportiskiem vīriešiem,” padomos un laba vēlējumos ar Puaro.lv dalās skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs.


„Jūs esat baigie malači! Īpaši komplimenti Smalkajām aprindām, jo raksti ir lasāmi un baudāmi. Šad tad arī es iemetu aci un atrodu ko sev tīkamu. Sveicienu gan jau pietiks tāpat! Lai labi nosvinās!” – vēl mūziķe, Capital FM ētera balss Liene Brikouska.
 


„Kad pirmoreiz uzzināju, ka tiek dibināts jauns portāls, biju noskaņota skeptiski, bet nu saprotu, ka tas tiešām bija nepieciešams. Kamēr citi portāli cits no cita kopē vienu un to pašu informāciju, Puaro.lv piedāvā ko pavisam svaigu un atšķirīgu, tieši tāpēc tam ir stabila vieta manā dienaskārtībā. Novēlu jums turpināt iesākto, piedāvājot saviem lasītājiem tikpat daudzpusīgu, interesantu un negaidītiem notikumu pavērsieniem piesātinātu informāciju,” mums novēl viena no visvairāk aprunātajām pašmāju dziedātājām Kombuļu Inese.


„Puaro.lv Latvijas interneta vidē ienāca diezgan sensacionāli, jo asociējās ar konkrētu personību, droši vien uzdrošināšanos apgalvot - samērā skandalozu personību. Tāpēc liela daļa auditorijas vismaz sākumā gaidīja, kas tad nu būs?! Laika gaitā portāls ir pilnveidojies un kļuvis ne tikai par „dzelteno portālu”, ar kādu tas asociējās sākumā. Ir interesantas rubrikas, intervijas. Galvenais mans vēlējums - turpināt attīstīties un „audzēt” auditoriju! Lai veicas!” – novēl bijusī TV6 Karsto laika ziņu vadītāja Zane Pabērza (Kalinka).


"Portālā parasti iemetu aci, lai paskatītos jaunākās ziņas - izeju ātri cauri visam. Novēlu, lai ir daudz saturīgu un interesantu rakstu, un lai vēl daudz dzimšanas dienu. Patīk, ka portālā ir pieejamas ziņas, kas nav citos medijos, un var just, ka Puaro.lv pats ir piestrādājis, lai iegūtu šādu ekskluzīvu informāciju," novērojusi dziedātāja Jenny May.
 


„Portāls Puaro.lv nu jau ir izcīnījis stabilu vietu manā dienaskārtībā. Lai arī sākumā tas man bija kas pavisam jauns, tagad portālā ieskatos regulāri. Novēlu jums turpināt veiksmīgi iesākto – lai informācija nāk viegli, intervējamie ir atsaucīgi, bet fotogrāfiem veikla roka un spoži kadri! Un pats galvenais – lai lasītāju mīlestība neizsīkst!” – laba vēlējumos dalās sieviešu basketbola izlases kapteine Liene Jansone.


 

 "Lai jauni, radoši, spilgti un interesanti cilvēki! Baltāks piezīmju papīrs un zilāka tinte! Daudz laimes!" - vēl dziedātāja Samanta Tīna.