Raksts no Puaro.lv

3. decembris (2012) 13:58

Gundega Skudriņa atklājusi savus pasākumu rīkošanas knifus

Publicitātes

Šodien savu iedvesmas ceļu pie lasītājiem uzsāk pasākumu radītājas, TV dīvas Gundegas Skudriņas „Lielā iedvesmas grāmata”. Gundegas pirmā grāmata ir tapusi gada laikā un to ilustrē neparasti svinību fotoattēli dažādos gadalaikos.

„Lielā iedvesmas grāmata” ir dzīves svinēšanas un baudīšanas ceļvedis. 260 praktiskas svētku iedvesmu epizodes ar cienastu receptēm un notikumu padomiem vienkāršā un skaistā veidā atklāj dabas, ģimenes un fantāzijas viesību radīšanas mākslu.


„Es vēlos dalīties ar jums priekā, mīlestībā un atklājumos. Dalieties tālāk! Mīliet sevi un tuvākos, rīkojiet svētkus mīļajiem un baudiet Dieva piešķirto atvaļinājumu, lai uzlādētos ikdienas darbiem,” rosina grāmatas autore.


Nokļūstiet pusnakts buduārā. IR PAVASARIS. Atklājiet pērļu zvejnieka noslēpumu VASARĀ. Ieklausieties dabas klusumā. KAD RUDENS. Sapņojiet sniegpārslu kinoteātrī BALTĀ ZIEMAS RĪTĀ.

„Lielā iedvesmas grāmata” būs nopērkama Jāņa rozes grāmatnīcā, Valters un Rapa grāmatnīcā kā arī Taste Latvia veikalos, universālveikalā Stockmann un Vīna Studijā.


 

"Es esmu noliekusies un ieņēmusi pozu “Zemais starts”. No manis drīz pilēs lāstekas, jo no bailēm esmu kļuvusi gandrīz zila. Jau labu laiku esmu pazaudējusies laikā un telpā, un nesaprotu kā mājinieki mani vēl spēj izturēt. Pašai ir sajūta, ka manis nemaz nav, jo esmu pazudusi „Lielā iedvesmas grāmata” lappusēs, kura dienas gaismu ieraudzīs un savu iedvesmas ceļu pie skatītājiem (jo ko lasīt būs maz) uzsāks jau 3 decembrī," nesen savā blogā rakstīja Gundega.

"Tās dāmas, kurām gadījusies tā laime pasaulē laist mazuļus, sapratīs kā tas ir, ka esi saaudzis ar to bērniņu puncī (manā gadījumā prātā) un tad vienā mirklī tas mazais uzsāks pats savu ceļu dzīvē. Jūs zināsie,t kā tas ir, kad it kā zini, ko gaidi, bet patiesībā nezini. Es arī nezinu, jo mans mazais ir vēl tipogrāfijā un nav ne mazākās nojausmas, kas no tā visa tur sanāks. Pirmkārt jau tādēļ, ka tādas grāmatas Latvijā gandrīz nekad nedrukā, otrkārt, tas ir tik liels mīlestības projekts, ka nezinu vai kādu ar to nenosmacēšu un, treškārt, un galvenokārt, tik daudz cilvēku uz to liek cerības, ka paliek nedaudz bail. Parasti jau arī no pirmdzimtajiem visi gaida, ka piedzims mazs smuks brīnumbērns, kurš visu pratīs, būs mierīgs utt., bet dzīve mēdz ieviest korekcijas. Tāpēc jau arī ir bail. Vienīgais, kas mani mierina – zinu, ka visu esmu darījusi pēc vislabākās sirdsapziņas un mani vadmotīvi ir sirds un mīlestība. Tad jau redzēs, tad jau redzēs."

"Apsolu, ja kaut kas no tā visa izdosies, Jūs, mani mīļie lasītāji, būsiet pirmie, kas uzzinās receptes un jaunumus! Nu tad es vēl padrebu, bet Jūs, lūdzu, jau velciet kulaciņu dūrītē un turiet veiksmes īkšķīšus," rosina Gundega.