Raksts no Puaro.lv

6. augusts (2013) 10:55

Gejs desantnieku baram māca cienīt homoseksuālistus

rosbalt

Pēterburgas geju aktīvists Kirils Kalugins uzdrīkstējās iziet pilsētas galvenajā laukumā, kur notika Desantnieku dienas svinības. Viņš iepriekš bija publiski paziņojis par savu akciju, tāpēc, izņemot žurnālistus, jaunieti Dvorcovaja laukumā gaidīja vismaz divdesmit jūrnieku kreklos ģērbtu vīriešu.

Kalugins paguva vien izplest karogu un pateikt dažus vārdus par to, ka viņš ir pret homofobiju, kad viņam uzklupa meitene no nacionālistiskās apvienības. Viņa atņēma puisim karogu un metās prom, bet, kad Kalugins mēģināja to atgūt, viņam uzbruka desantnieki.

Viņi cieši ielenca puisi un turēja viņu pie rokām un kakla. Ik pa brīdim kāds grūda vai iepļaukāja jaunieti. Tad atskanēja kliedzieni: „Tikai bez asinīm! Stipri nesitiet!”Satrakotie armijnieki bija gatavi geju “uz karstām pēdām” pārmācīt, taču viņš izturējās mierīgi un turpināja atkārtot, ka nav pareizi sist cilvēkus par seksuālo orientāciju. Pēc vairākām pļaukām Kalugins nokrita, bet desantnieki viņu piecēla kājās, tad jaunieti no linčotājiem mēģināja paglābt policisti, taču viņi bija tikai divi un  neko nespēja izdarīt, tāpēc viņiem palīgā nāca OMON puiši.

Kopīgiem spēkiem geju izrāva no desantnieku rokām un aizveda uz policijas mašīnu, taču desantnieki aizšķērsoja tai ceļu un paziņoja, ka neļaus braukt, kamēr viņiem neatdos geju, lai viņi varētu izrēķināties ar to. Tad OMON sāka aizturēt desantniekus, kas aktīvi pretojās.
Masu kautiņā uzvarēja OMON, un vismaz desmit desantnieku nonāca autobusā. Desantniekiem izdevās atbrīvot trīs savējos.

Finālā laukumā uzradās pagalam piedzēris desantnieks un sāka sist žurnālistiem un fotogrāfiem. Vēlāk desantnieki paziņoja, ka šis vīrietis ir provokators un viņam nav nekāda sakara ar “godīgajiem” desantniekiem.
Puaro.lv pēc Krievijas masu mediju ziņām