Raksts no Puaro.lv

28. novembris (2013) 13:57

Evija Sloka pamet studijas un atgriežas Latvijā, lai pārsteigtu tēti

Personīgais arhīvs

Rīgas Kinostudijā,kopš šīs nedēļas otrdienas, kad Latvijā ieradās Evija Sloka, grupa „Klaidonis” mēģina un gatavojas savas 10 gadu jubilejas lielkoncertam, kas jau šo sestdien kopā ar draugiem tiešraides koncertā izskanēs Sapņu Fabrikā.

Šogad Latvijā populārākā kantrī grupa „Klaidonis” svin 10 gadu jubileju, svētki ir ne vien grupai, bet arī tās līderim Mārim Slokam. Īpaši šim koncertam no mācībām Anglijā atgriezusies Māra meita Evija, kura koncertā sola pirmatskaņojumu un īpašu sveicienu tētim jubilejā dziesmā „Nesaki man neko”.

Sapņu Fabrikā grupai „Klaidonis” uz skatuves pievienosies arī draugi. „Kas tad tie par svētkiem, bez viesiem?”, teic Māris. Atkalredzēšanās uz skatuves būs ar Ainu Poišu, kura kopā ar Māri Sloku savulaik piedalījās šovā „Dziedi ar zvaigzni” , sestdien viņi izpildīs „Clementine” , Māris sev blakus aicinās arī Linitu, ar kuru savulaik startēja uz „Eirovīziju”, izpildot dziesmu „Tik tu un es”, kantrī noskaņu paspilgtināt sola līnijdejotājas. Uz skatuves kāps arī grupas „Apvedceļš”, „Emburgas zēni”.

„Lai dziesma skan! Lai dziesma skan! Lai priekā noreibst galva!”, priekā uzsauc koncerta vadītājs Guntis Skrastiņš. Klausītājiem koncertā paši jubilāri solās izpildīt savas populārākās dziesmas, to skaitā „Vecais skroderis”, „To jau nepateiks neviens”, „Muzikants”, „Tik ātri aizskrien laiks”, koncerta tituldziesmu „Prieks” un citas, kā arī skanēs pavisam jaunas dziesmas, noteikti neizpaliks „Mazā dvēselīte”.