Raksts no Puaro.lv

Svētdiena, 24. jūnijs (2012) 12:55

Emma Vatsone savu kucēnu nokrāsojusi rozā +AMIZANTI DZĪVNIEKU STILA FOTO


Kad eksperimentos ar savu stilu un matu sakārtojumu idejas jau apsīkušas, atliek vien radoši izpausties vidē ap sevi. Saimnieces modes hormonu uzplūdumu dēļ nu gadu vecajai kucītei Dārsijai nāksies kādu laiku sadzīvot ar rozā kažoku. Bet, hey – arī Pikaso piedzīvoja rozā toņu periodu!

Nesen britu aktrise, „Harija Potera” filmu sāgas zvaigzne Emma Vatsone (Emma Watson) savu Bišona frises šķirnes kucēnu nokrāsojusi viegli iesārtā košļājamās gumijas tonī. Par šo ekskluzīvo mīluļa skaistumkopšanas procedūru kinozvaigzne samaksājusi aptuveni 90 latus.


Suņu frizētavas īpašniece atklājusi: „Emma Dārsiju krāso jau otro reizi, un tieši šis ir mūsu pieprasītākais tonis. Reiz kāda saimniece tādu pašu sunīti nokrāsoja koši zilā krāsā. Visi krāsošanas līdzekļi ir pagatavoti no augu izejvielām, tāpēc ir dzīvniekiem nekaitīgi.”

Tikmēr vetārstes, TV raidījumu vadītājas Emmas Mailnes (Emma Milne) attieksme ir nosodoša: „Suņi nav rotaļlietas! Lai arī krāsas ir pilnīgi drošas, tās ietekmē citu dzīvnieku reakciju. Ļoti iespējams, krāsotiem kucēniem būs problēmas saprasties ar citiem suņiem. Turklāt diez vai nabaga mīlulis pats vēlas būt rozā.”

Tikmēr uz suņu modi ietekmējušas arī šī gada vasaras olimpiskās spēles – daudzi saimnieki izvēlas savus mīluļus izrotās ar olimpisko riņķu simboliku. Šos un citus brīnumus skatiet FOTOGALERIJĀ.