Raksts no Puaro.lv

12. decembris (2012) 09:37

Elitāru personu šikie suņuki pulcējas uz Ziemassvētku eglīti FOTO

Ivo Blūms, Puaro.lv

11. decembrī tradicionālā Ziemassvētku pasākuma „Amber Dog Christmas Party” ietvaros kompleksā „Royal Casino SPA & Hotel Resort” notika ekskluzīva kalendāra prezentācija, kuru jau piekto gadu veido žurnāls par slavenībām un viņu mīluļiem "Amber Dog".

FOTOGALERIJA.

"Amber Dog” apvieno dažādu tautību un darbības sfēru – modes un mūzikas, politikas un biznesa – pārstāvju mīlestību pret dzīvniekiem, vēsta par aizraujošiem dzīvesstāstiem un pazīstamu suņu audzētavu īpašnieku un selekcionāru veiksmes stāstiem. Jau piekto gadu žurnāls “Amber Dog” veido ekskluzīvu kalendāru, kurā tiek apkopoti Latvijā un kaimiņvalstīs sabiedrībā pazīstamu cilvēku četrkājainie draugi.

Ik gadu decembrī projekta organizatori rīko Ziemassvētku pasākumu ar krāšņu šova programmu, tā viesi ir ietekmīgi uzņēmēji un sabiedrībā populāri cilvēki. Šī gada pasākuma programma ietvēra kalendāra "Amber Dog 2013" prezentāciju, vakarkleitu un kāzu kleitu skati no salona „Love Story”, Roberto Meloni un Kamillas muzikālos prikšnesumus, filmas par kalendāra veidošanu pirmizrādi un citus pārsteigumus. Pasākumu vadīja pazīstamā TV seja Jeļena Gricuka un populārā radio balss Nataļja Oļesika.


2013.gada „Amber Dog” kalendāram fotografējās: Liepājas veterinārās klīnikas īpašniece Jeļena Argale ar savu Vidusāzijas aitu suni; interjera dekoratore Jeļena Kosarčuka ar vipetu; interjera dizainere Nataļja Mitina ar labradoru retrīveru; vienīgās Latvijā Frizē bišonu audzētavas īpašniece Ludmila Upeniece ar saviem bišoniem; kinologs, itāļu korsosuņu audzētavas „Julija Cezaris” īpašniece Jūlija Kuzņecova ar itāļu korsosuni; SIA „Pet Pro Service” valdes priekšsēdētājs Andrejs Demins un Ludmila Forosa-Demina ar sanbernāriem; Jorkšīras terjeru audzētavas „Sharmantan’s” īpašniece Natālija Šandurova ar saviem terjeriem; viena no titulētākā Latvijas suņa – krievu melnā terjera Arbat Bahrai – īpašnieki Margarita, Mihails un Oksana Babula ar saviem mīluļiem; Irina Nagaiceva no Igaunijas ar Maltas sunīti; skaistumkopšanas salona „KOTI” īpašniece Irina Pavļučuka ar savu čivavu; Anastasija Aleksejeva ar labradoru retrīveru un audzētavas „Dan-Star-Kom” īpašniece Ludmila Komjakova no Krievijas ar saviem Pomerānijas špiciem.

Projekta dibinātāja un pastāvīga vadītāja ir žurnāla „Amber Dog” izdevēja Irina Beinaroviča. Kalendāra “Amber Dog” fotografēšanu jau piekto gadu uzņemas talantīgā fotogrāfe Jolanta Beinaroviča. Projekta veidošanā piedalījās arī grafiskā dizainere Žanna Holstova, tekstu redaktore Anna Čeiča-Sultana, stiliste Natālija Kreslova, frizieri no skaistumkopšanas salona „Strogonovs” – Igors Stroganovs, Olga Rukmane, Ludmila Gļinka, Kristīne Panačeva, Diāna Beinaroviča, un vizāžisti no salona „Strogonovs” – Margarita Kuške, Zigmārs Spalvens. Fotografēšana notika viesnīcā „Grand Palace Hotel”. Savukārt uzņemtās filmas režisore - Jeļena Gricuka, bet operators Andrejs Siļds un montāžists Viktors Devjatovs.