Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 23. maijs (2012) 09:26

Elīna Doļģe intriģē ar jaunu projektu - vasaru veltīs darbam

Kristaps Bergs, Puaro.lv

Pievilcīgā televīzijas seja Elīna Doļģe gaidāmo vasaru pavadīs strādājot, un pirmie darba augļi solīti pavisam drīz – jau 30. maijā sabiedrībai tiks sniegta pirmā informācija par kādu jaunu ideju.

Intervijā portālam Puaro.lv Elīna atklāja, ka šobrīd visu spēku velta darbam, kas piepildīs arī viņas vasaru: “Gaidāms darbīgs gads. Arī vasarā daudz strādāšu, jo tiek izstrādāts jauns projekts.”

Pagaidām kulinārijas raidījuma “Esi gardēdis!” vadītāja vēlas saglabāt intrigu un detalizētāku informāciju par projektu nesniedz, vien atklājot: “Projekts ies gaisā 3. jūlijā, un par to plašāk varēs uzzināt jau 30. maijā.”

Smaidīgā televīzijas seja sabiedrībai plašāk pazīstama kļuva 2007. gadā, kad pievienojās telekompānijas LNT kolektīvam un līdz pat 2011. gada janvārim bija raidījuma „Tautas balss” vadītāja un žurnāliste.

Tomēr Elīnas TV karjeras pirmsākumi meklējami 2003. gadā, kad viņa sāka vadīt LTV7 raidījumu “SeMS” – tajā viņa strādāja no 2003. līdz 2004.gadam, pēc tam līdz 2006. gadam darbojoties raidījumā „SeMS - Nakts sarunas”.

Savu profesionālo pieredzi Elīna bagātinājusi arī ziņu aģentūras „LETA” televīzijas ziņu kanālā „TV24” kā kultūras ziņu žurnāliste un moderatore, un no 2006. līdz 2007. gadam kā tā producente un moderatore.

Pagājušajā gadā Elīna  kļuva par telekompānijas TV3 seju, kopā ar aktrisi un producenti Leonardu Ķesteri-Kļaviņu vadot sarunu raidījumu „Vīrietis uz paklāja”, un, lai gan raidījums skatītājus priecēja tikai vienu sezonu, Elīna televīziju nepameta un pēc neilgas pauzes atgriezās ar kulinārijas raidījumu “Esi gardēdis!”, kas televīzijas ekrānos vērojams brīvdienu rītos.