Raksts no Puaro.lv

15. oktobris (2013) 10:14

Eldorado Inese teikusi jāvārdu francūzim

Facebook.com, Kas Jauns

Kurš gan neatceras draisko un koķeto blondīni no agrāk tik populārās popgrupas „Eldorado”? Jau labu laiku muzikālā apvienība nozudusi no Latvijas šovbiznesa apvāršņiem un tās dalībnieki sākuši dzīvot katrs savu dzīvi. Šajā vasarā kļuva zināms, ka grupas soliste Inese Nagle ir pārcēlusies uz dzīvi Francijā. Nu tapis skaidrs arī iemesls.

FOTOGALERIJA.

Izrādās, latvju daiļavas sirdi pamanījies iekarot kāds šarmants francūzis. Pēc pus gada prombūtnes Inese septembrī teikusi jāvārdu savam mīļotajam vīrietim Robēram, pārejot arī viņa uzvārdā un nu kļūstot par Inesi Azemu. Pāris ir kopā trīs gadus. Populārajai dziedātājai šī ir jau trešā laulība.

Interesanti, ka šī gada augustā apprecējusies arī viņas meita Ieva. Šajā periodā pasaulē nācis arī dziedātājas otrs mazbērniņš – meitenīte Alise. Inese jau ir ome piecus gadus vecajam Danielam.

Pagaidām dziedātāja pamazām apgūst franču valodu un ar darba meklējumiem nesteidzas. Medusmēnesī pāris plāno doties uz krāšņo Japānu. Sociālajos tīklos dziedātāja labprāt dalās fotogrāfijās no ceļojumiem, kurp devusies kopā ar mīļoto. Viņa paguvusi apskatīt ne tikai Francijas skaistākās pilsētas, bet arī paviesoties citās valstīs. Dzimšanas dienu Inese nosvinēja Spānijā. Mīļotā foto viņa gan no ziņķārīgajiem slēpj.

Kāzu dienā Inese bija tērpusies sarkanā