Raksts no Puaro.lv

Piektdiena, 27. janvāris (2012) 17:58

Ekspertīze konstatē, ka Šampēterī atrasto sievieti nogalinājuši suņi

flickr.com

70 gadus vecās sievietes, kura 19.janvārī Šampēterī tika atrasta suņu saplosīta, nāves cēlonis ir suņu uzbrukumā radītas traumas, kā dēļ arī iestājusies nāve.

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA sacīja: "Eksperta atzinums liecināja, ka starp sievietes nāvi un suņu uzbrukumu cēloņsakarība pastāv."

Tikmēr VP turpina izmeklēt traģisko notikumu Šampēterī. Likumsargi ir divas reizes pārbaudījuši blakus esošo teritoriju un joprojām turpina meklēt suņus.

Uzreiz pēc traģiskā notikuma policisti noskaidroja vairākas personas, kuras bija redzējušas suņus, kas uzbruka sievietei. Tajā pašā dienā policisti arī pārbaudīja blakus esošo rūpniecisko teritoriju un tajā esošos sešus sargsuņus. Taču aculiecinieki norādīja, ka tie suņi nav tie paši, kas uzbruka sievietei.

Vēlāk, kad sabiedrībā izplatījās informācija, ka minētie sargsuņi ir likvidēti, Rīgas policisti teritoriju pārbaudīja vēlreiz, taču izrādījās, ka izplatījušās baumas ir nepatiesas - suņi joprojām atradās teritorijā.

Izmeklēšanas laikā policisti savā rīcībā ir ieguvuši vairākus novērošanas videokameru ierakstus. Dažos no tiem ir redzami suņi, arī aculiecinieki ir atzinuši, ka videoierakstos redzamie četri suņi ir tie paši, kuri veica uzbrukumu. Policija lūdz atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par šo suņu atrašanās vietām, zvanot uz tālruņa numuru: 67500700, 67500751, 110.

LETA jau ziņoja, ka 19.janvārī Rīgā ap plkst.13 suņi saplosījuši kādu 1942.gadā dzimušu sievieti.

Kāds iedzīvotājs policijai ziņojis, ka uz ielas pieci suņi grauž sievieti.

Kad policija ieradās notikuma vietā, suņi jau bija pametuši savu upuri. Policijas darbinieki pārbaudīja blakus esošās teritorijas, taču tajās esošie suņi nebija iesaistīti traģiskajā notikumā.

Agresīvos dzīvniekus aizdzīt izdevies kādam apsardzes darbiniekam.

Notikuma vietas apskate liecina, ka sieviete bijusi dzīva, kad viņu sākuši plosīt suņi. Policija uzskata, ka sievieti līdz nāvei saplosījuši klaiņojošie suņi. Par notikušo ir informēta Rīgas dome, notiekot arī sadarbība ar suņu ķērājiem.

Par notikušo policijā ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas - par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

LETA