Raksts no Puaro.lv

Trešdiena, 12. jūnijs (2013) 09:49

Edija Mērfija meita atklāj šausmu lietas! Ko ēd modeles, lai paliktu tievas?

Telegraph.co.uk

Aktiera Edija Mērfija (Eddie Murphy) meita Brija, kura nu jau labu laiku darbojas modes industrijā kā Maxim matu kopšanas līnijas „Dark and Lovely” seja, nesen atklājusi visai šokējošus faktus par spiedienu, kas valda šajā nozarē.

23 gadus vecā daiļava, kura kandidē arī uz iekļūšanu Victoria's Secret eņģeļu vidū, intervijā TV raidījumam „Good Morning, America” stāsta par ekstrēmām metodēm, kādas piekopj modeles, lai saglabātu savas slaidās figūras.

„Esmu dzirdējusi, ka meitenes ēd kokvilnas bumbiņas ar apelsīnu sulu. Viņas vates pikučus iemērc sulā un tad norij. Tas palīdzot justies paēdušai,” stāsta Brija. „Kokvilna organismam neko nenodara. Tā vienkārši izšķīst. Un tā liek jums justies paēdušai, kaut arī tā nav.”

Mērfija meita šobrīd filmējas filmā „Rip the Runway”, kurā atveido modeli. „Tas rada pamatīgu spiedienu – nepārtraukti izskatīties perfekti,” viņa neslēpj.

„Daudz meitenes drīz vien kļūst atkarīgas no narkotikām vai „iedzīvojas” anoreksijā,” stāsta Brija. „Mana miesas uzbūve pēc dabas ir smalka, tomēr tas nenozīmē, ka nevaru pieņemties svarā. Tā kā vēl piedzīvoju hormonālu augšanu, mans augums turpina pārveidoties. Tas rada papildus stresu, jo rada iespaidu, ka man uzrodas lieki kilogrami.”