Raksts no Puaro.lv

Ceturtdiena, 29. marts (2012) 10:30

Dziedātāju Ievu Kerēvicu tracina pienākumi, ko uzliek popularitāte

Puaro.lv

Dziedātāja Ieva Kerēvica savu ikdienas garderobi veido, vadoties pēc sajūtām: „Esmu ērtā apģērba piekritēja. Man nav laika katru dienu domāt par to, ko vilkšu mugurā, tāpēc ikdienā ģērbjos ērti.” Viņa piekrīt Maijas Silovas sacītajam – stils drīzāk ir nevis forma, bet saturs: „Tas veidojas mūsos pašos. Vizuālās izpausmes ir pakārtotas iekšējām izjūtām.”

Kerēvica neslēpj, ka fakts, ka viņai kā publiskai personai par savu tēlu un izskatu jāpiedomā ne tikai kāpjot uz skatuves, bet arī ikdienā, ir visai apgrūtinošs: „Mani tas tracina! Nereti rodas sajūta, ka Rīgā to, kas ir vai nav stilīgi, izlemj pavisam šaurs cilvēku loks. Kā teicis [modes mākslinieks] Dāvids - arī bezstils ir ļoti labs stils. Man patīk „peldēties” dažādu stilu jūklī. Tas gan neattiecas uz skatuves tēlu, jo tas ir atkarīgs no priekšnesuma satura un pasniegšanas formas.”

Nereti Latvijā pazīstami dziedātāji izvēlas savus skatuves tērpus modelēt paši. „Bieži vien tā izrādās liela kļūda. Katrs esam profesionālis savā sfērā. Dziedātājiem ir jādzied, un būtu muļķīgi jaukties citu meistaru – stilistu, grimētāju, frizieru - darbā. Es savu skatuvisko tēlu uzticu profesionāļiem  - cilvēkiem, kas no tā kaut ko saprot, seko līdzi modes tendencēm un kuriem ir pieredze šajā jomā.”

31 gadu vecā dziedātāja neslēpj, ka viņas ambīcijas allaž bijušas augstas: „Vienmēr esmu vēlējusies vairāk kā jebkurš cits, bet šobrīd esmu apmierināta ar sasniegto un to, kur atrodos. Jūtu, ka esmu notikumu epicentrā, tāpēc ļaujos plūst pa straumei.”